بارتومئو: هیچ کس به اندازه مسی به بارسلونا خدمت نکرده است

لیونل مسی پس از تمدید قرارداد خود در هر هفته ۵۶۵ هزار یورو دریافت خواهد کرد اما بارسا اعتقاد دارد این مسئله لطمه ای به وضعیت مالی بارسا نخواهد زد ......

 لیونل مسی پس از تمدید قرارداد خود در هر هفته ۵۶۵ هزار یورو دریافت خواهد کرد اما بارسا اعتقاد دارد این مسئله لطمه ای به وضعیت مالی بارسا نخواهد زد.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، لیونل مسی با بارسلونا به توافق رسید و بدین ترتیب ۴سال آینده را در بارسلونا سپری خواهد کرد. بدین ترتیب مسی با حقوق هفتگی ۵۶۵ هزار یورویی بیشترین دستمزد را در بین بازیکنان اروپایی دریافت خواهد کرد و پس از لاوتزی و توز بیشترین حقوق دریافتی در بین بازیکنان فوتبال را دریافت می کند. با این وجود وقفه ای که در بین مذاکرات بارسا با مسی ایجاد شده بود و با توجه به مشکلات مالیاتی مسی این گمانه زنی به وجود آمده بود که شاید مسی بارسا را ترک کند. با این تفاسیر جوزپ ماریا بارتومئو اعلام کرد مسی هرگز در فکر ترک بارسلونا نبوده است و حقوق بالای او این باشگاه را در خطر جریمه شدن توسط یوفا به دلیل فیرپلی اقتصادی قرار نخواهد داد. بارتومئو در مصاحبه با mundo deportivo گفت:

چند ماه قبل با پدر مسی، خورخه شروع به مذاکره کردیم. همه می دانیم که مسی تابستان سختی را پشت سر گذاشته بود و مسائل مالیاتی او را اذیت کرده بود بنابراین چند ماه اجازه دادیم تا مسی با فراق بال به شرایط خوبش باز گردد و پس از آن به خورخه گفتم حالا زمان مناسبی است تا در خصوص آینده و تمدید قرارداد مذاکره کنیم و او نیز قبول کرد. همچنین با لئو صحبت کردم چرا که می خواستم شرایط او را بدانم و در خصوص آینده از او سوال پرسیدم و مسی یه من گفت می خواهم در بارسلونا بمانم، با پدرم مذاکره را آغاز کن و در نهایت به توافق رسیدیم. نمی توانم شرح بدهم که مسی برای بارسا چه ارزشی دارد اما او بهترین بازیکن جهان است و باید حقوقی دریافت کند که مستحق بهترین بازیکن جهان و بهترین بازیکن تاریخ است. هیچ کس به اندازه مسی به بارسلونا خدمت نکرده است. یوفا و کمیته مسابقات لالیگا محدودیت هایی ایحاد کرده اند اما هیچ یک در خصوص میزان حقوق دریافتی بازیکنان محدودیت و سقفی ایحاد نکرده اند. از رقمی که توصیه شده است رقمی بالاتر به مسی پرداخت می کنیم اما این مسئله مشکلی برای ما ایجاد نخواهد کرد.

وی همچنین در ادامه با تکذیب تمام شایعاتی که وجود داشته است اعلام کرد مسی هرگز در نقل و انتقالات دخالت نکرده است و هرگز بارسا را برای خرید یا فروش بازیکنی خاص تحت فشار قرار نداده است. او در این خصوص گفت:

مسی هرگز در خصوص خرید بازیکنی خاص از ما درخواستی نداشته است. مسی و هم تیمی هایش تنها در خصوص بازیکنانی که در بارسا هستند و با آن ها ملاقات می کنند صحبت می کنند. بنابراین تنها کسی که بازیکنان مختلف را تحت نظر قرار می دهد و با آن ها قرارداد امضا می کند روبرت فرناندز است. رونالدینیو لبخند را به همراه جادو به بارسلونا آورد. آندرس اینیستا تعادل را به بارسا داد و لئو هنر و نبوغ را به بارسا اضافه کرد. رونی این تغییرات را در بارسا شروع کرد اما مسی تغییرات گسترده ای را در بارسا ایجاد کرد، این عصر، عصر مسی است. لئو مفهوم بارسلونا را در دنیا تغییر داده است، لئو مانند مادر تمام اسطوره ها و شمایل بارسلونا است و در بین آن ها می درخشد.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال