بارزالی: به زودی قراردادم را تمدید می کنم

قرارداد آندره آ بارتزالی با یوونتوس در پایان فصل جاری به پایان می رسد اما اوبا قرارداد جدیدمی تواند تولد 38 سالگی اش را در این باشگاه جشن بگیرد ......

 قرارداد آندره آ بارتزالی با یوونتوس در پایان فصل جاری به پایان می رسد اما او با قرارداد جدید می تواند تولد 38 سالگی اش را در این باشگاه جشن بگیرد. بارتزالی در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

چند روز پیش با باشگاه و مدیر صحبت کردیم و امیدوارم به زودی قرارداد جدید را امضا کنم. فکر می کنم هر دو مایل هستیم تا با هم کارمان را ادامه دهیم. هنوز چیزی نوشته و امضا نشده اما در مراحل پایانی تمدید قرارداد هستم. 

بارتزالی در سال 2011 از وولفسبورگ راهی یوونتوس شد. وی ادامه داد:

زمانی که به یوونتوس پیوستم، تیم در شرایط عالی نبود اما همین که به وینوو قدم گذاشتم و افتخارات باشگاه را دیدم، تحت تاثیر قرار گرفتم. واقعا فهمیدم که یوونتوس چه چیزی ارائه می دهد و فکر می کنم همه بازیکنان زمانی که استادیوم جدید تاسیس شد، همین حس را داشتند. از آن زمان ما یک دوره جدید را برای یوونتوس آغاز کردیم که هنوز با قدرت همه چیز ادامه دارد. 

در حالی که بارتزالی قراردادش را تمدید می کند، بوفون هنوز تصمیمش را برای ادامه بازی یا بازنشستگی در پایان فصل نگرفته است. وی ادامه داد:

جیجی کاپیتان ماست و هنوز یک بازیکن مهم و کلیدی برای ما چه داخل و چه خارج از زمین به حساب می آید. فکر می کنم او در فدراسیون فوق العاده کار خواهد کرد و حضور او برای کل فوتبال موفقیت آمیز خواهد بود.

تگ ها


اخبار روز یوونتوس فوتبال