بارسا ۴-۱ اوئسکا: التیامی برای حذف از CL

بارسلونا در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه ۴-۱ اوئسکا را شکست بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان رونالد کومان که چند روز قبل از لیگ قهرمانان حذف شدند، در دیدار امشب مقابل اوئسکا کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت با نتیجه ۴-۱ به برتری رسیدند.

بازی هنوز جا نیفتاده بود که رافا میر می توانست اوئسکا را پیش بیندازد اما تراشتگن با حضور به موقع، دروازه بارسا را نجات داد.

پس از آن بازیکنان بارسا بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۱۰، سرجینیو دست می توانست بارسا را پیش بیندازد اما آلوارو فرناندز با یک واکنش خوب، توپ را دفع کرد.

حملات بارسا ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۳، لیونل مسی قفل دروازه حریف را باز کرد. او که با پاس سرخیو بوسکتس، پشت محوطه جریمه اوئسکا صاحب توپ شده بود، در حالی که توسط مدافعان حریف احاطه شده بود، با یک شوت تماشایی حساب کار را ۱-۰ کرد.

بعد از این گل، باز هم این بازیکنان بارسلونا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در دقیقه ۲۶، اوئسکا فرصت داشت تا کار را به تساوی بکشد اما باز هم تراشتگن با واکنش مناسب، اجازه باز شدن دروازه میزبان را نداد.

برتری بارسا ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۳۵، گریزمان حساب کار را ۲-۰ کرد. این بار پدری بود که در نقش گلساز ظاهر شد و گریزمان با یک شوت غیرقابل مهار از پشت محوطه جریمه، اختلاف را دو برابر کرد.

فشار حملات بارسا بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۴۳، چیزی نمانده بود که فرانکی دی یونگ گل سوم بارسا را به ثمر برساند اما ضربه او به تیر دروازه اوئسکا برخورد کرد. در حالی که به نظر می رسید نیمه اول با همان دو گل به پایان خواهد رسید، تیم میهمان در آخرین ثانیه های وقت های اضافه این نیمه به گل رسید.

روی یک ضدحمله بود که رافا میر در محوطه جریمه بارسا توسط تراشتگن سرنگون شد و داور بعد از استفاده از VAR، نقطه پنالتی را نشان داد. خود میر پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه محکم به سمت چپ دروازه، حساب کار را ۲-۱ کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

تگ ها


اوئسکا بارسلونا