بارسا باید از ۴ بازیکن بالای ۳۰ سالش خلاص شود

استعدادیاب سابق بارسلونا متوسط سنی بالا را دلیل اصلی فصل بدون جام این باشگاه می داند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا پس از شکست ۸-۲ از بایرن وارد یکی از بدترین بحران های تاریخش شده است. آبی اناری ها از سال ۲۰۰۷ همواره حداقل یک جام در طول فصل را کسب کرده بودند اما فصل ۲۰-۲۰۱۹ برای شان بدون نتیجه به اتمام رسید.

بارسا در لالیگا، سوپرکاپ اسپانیا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان دستش از جام کوتاه ماند و اکنون باید دید رونالد کومان چگونه خواهد توانست این تیم بحران زده را متحول کند.

جوزپ ماریا مینگیا استعدادیاب سابق بارسا در مورد وضعیت کنونی این تیم به کادنا کوپه گفت:« بارسلونا الان هشت بازیکن بالای ۳۰ سال در اختیار دارد و این زیاد است. به اینها میرالم پیانیچ را هم اضافه کنید که او هم بالای ۳۰ سال دارد و از فصل بعد به باشگاه اضافه می شود. معتقدم آنها باید با ۴ بازیکن بالای ۳۰ سال خود قطع همکاری کنند؛ هرچند در نهایت فکر می کنم تنها دو بازیکن جدا شوند.

بارسا تیمی پیر بود که نتوانست در ۳۸ بازی لالیگا انرژی خود را حفظ کند و در نهایت کم آورد. همین متوسط سنی بالا باعث شد فصل بدون جام به اتمام برسد.»

انتخاب رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید:« کومان مربی خوبی است اما کار بزرگ و دشواری را پیش رو دارد. بزرگترین ماموریت او اتخاذ تصمیمات درست برای کنار گذاشتن بازیکنان و نیز خریدهای جدید است.»

تگ ها


رونالد کومان تیم‌ ملی هلند بارسلونا