بارسا بدون مسی زور بردن نداشت

دیدار تیم های بارسلونا و مالاگا لحظاتی پیش با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا بارسلونا در غیاب مسی و سوارز، دو امتیاز حساس این بازی را از دست بدهد ......

 دیدار تیم های بارسلونا و مالاگا لحظاتی پیش با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا بارسلونا در غیاب مسی و سوارز، دو امتیاز حساس این بازی را از دست بدهد.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، بارسلونا تیم دوم لالیگا، در خانه میزبان مالاگای رده دهمی بود.

آبی اناری ها در این بازی غایبان مهمی چون اینیستا، اومتیتی و سوارز داشتند؛ ضمن اینکه مسی نیز یک ساعت مانده به شروع بازی با تصمیم تیم پزشکی بارسا به علت مشکلات گوارشی از حضور در بازی منع شد تا انریکه ترکیب خط حمله خود را با نیمار، آردا و آلکاسر بچیند.

 

بازی با هجوم های بی وقفه بارسا شروع شد و مالاگا به لاک دفاعی فرو رفت.

پس از چند حمله نصفه و نیمه مثل شوت نیمار که به کنار دروازه برخورد کرد، بارسلونا با ضربه سر پیکه می توانست قفل دروازه مالاگا را بشکند اما ضربه او به تیر برخورد کرد. کمی بعد دنیس سوارز بیرون محوطه جریمه فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او بی دقت بود و با فاصله به بیرون رفت.

دقیقه 31 بازی، لوکاس دینیه با یک پاس به عقب تماشایی، رافینیا را بیرون محوطه جریمه صاحب توپ کرد و شوت سهمگین او را کامنی، گلر مالاگا به شکلی استثنایی مهار کرد تا حساب کار بدون گل بماند.

 

بارسلونا در ادامه می توانست در چند نوبت گلزنی کند اما کامنی و نیز بی دقتی مهاجمان این تیم اجازه نداد تا آبی اناری ها در خانه پیش بیفتند. مالاگا نیز دو بار توسط ساندرو در ضد حملات موقعیت داشت؛ اما ضربات این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکردند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

 

نیمه دوم نیز با هجوم های بارسا آغاز شد اما دفاع فشرده مالاگا اجازه خلق موقعیت گل به میزبان نمی داد. ماسکرانو و نیمار با شوت های خود سعی در غافلگیر کردن کامنی داشتند اما هیچکدام راهی به دروازه مالاگا پیدا نکردند

پس از این چند حمله بارسا، مالاگا دقیقه 58 می توانست به گل برسد اما خوانمی پس از دریبل گلر بارسا نتوانست دروازه خالی را باز کند تا آبی اناری ها با خوش شانسی از پذیرش گل فرار کنند.

هجوم های بارسا بی وقفه ادامه داشت و دقیقه 67 کار برای مالاگا با اخراج دیگو یورنته دشوارتر نیز شد. خطای شدید یورنته روی نیمار را داور با کارت قرمز مستقیم جریمه کرد تا مالاگا ده نفره به کار ادامه دهد.

بارسلونا یکیارچه حمله بود و بارها موقعیت های خوب گلزنی با بی دقتی بازیکنان این تیم از دست رفت. بارسا حتی دقیقه 83 توسط پیکه به گل نیز دست یافت اما کمک داور گل او را آفساید اعلام کرد. پیکه در ریباند ضربه سر گومز که به تیر برخورد کرده بود و در موقعیت آفساید به توپ ضربه زد.

 

داور بازی 4 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد. دقیقه 94 بازی نیمار با ضربه سر از فاصله چند متری می توانست کار مالاگا را تمام کند اما کامنی با واکنش استثنایی توپ را به کرنر فرستاد تا در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به اتمام برسد. همچنین باید اشاره داشت که مالاگا با اخراج خوانکار در دقیقه پایانی، بازی را 9 نفره تمام کرد.

بارسا با این تساوی به یک امتیازی رئال مادرید رسید و در رده دوم باقی ماند.

تگ ها


فوتبال