بارسا برایم تمام شد، بازی‌هایش را هم نمی بینم

ژان کلر تودیبو می خواهد در نیس ماندنی شود تا دیگر مجبور نباشد به بارسلونا برگردد....

به گزارش "ورزش سه"، ژان کلر تودیبو ژانویه ۲۰۱۹ بود که از تولوز با رقم یک میلیون یورو به بارسلونا پیوست ولی در نهایت نتوانست ارنستو والورده و بعدا کیکه ستین را به خود متقاعد کند. زمستان گذشته او قرضی با بند خرید راهی شالکه شد ولی شیوع کرونا باعث شد تا شالکه بند خرید ۲۵ میلیون یورویی او را فعال نکند در حالی که او بازیکن ثابت آبی ها بود.

تودیبو تابستان با قراردادی قرضی و دو ساله راهی بنفیکا شد ولی در این تیم تنها دو بازی در جام اتحادیه انجام داد و هرگز مورد اعتماد کادر فنی قرار نگرفت. در نهایت او در انتقالات زمستانی به بارسا برگشت و با بند خرید دائمی ۸.۵ میلیون یورویی به نیس فرانسه قرض داده شد.

تودیبو دیگر دوست ندارد به بارسلونا برگردد. او در این رابطه گفت:« نمی دانم مسئولان نیس در حال برنامه ریزی برای فصل بعد هستند یا خیر اما به شخصه دوست دارم قراردادم دائمی شود و در نیس بمانم. عملکردم در هفته های پیش رو تعیین خواهد کرد که اینجا ماندنی هستم یا باید به تیمی دیگر بروم. دیگر به بارسلونا فکر نمی کنم. چطور می توانم رویای بازی در قلب خط دفاعی بارسا را داشته باشم، وقتی قرار است برابر تیم هایی مثل رن و نیم بازی کنم؟»

تودیبو ادامه داد:« نمی خواهم دروغ بگویم.  وضعیت بارسا دیگر مورد توجه من نیست. بازی های بارسا را فقط به خاطر دوستان فرانسوی ام دمبله، اومتیتی، گریزمان و لنگله دنبال می کنم؛ در غیر این صورت چندان علاقه ای به تماشای بازی های بارسا ندارم.»

تگ ها


ژان کلر تودیبو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال