بارسا برای جذب نیمار به آب و آتش می‌زند

باشگاه بارسلونا در جهت تامین مبلغ مورد نیاز برای جذب نیمار جونیور، پیشنهادات زیادی به پاری‌سن‌ژرمن ارائه کرده و حالا نوبت به سمدو رسیده است....

به گزارش مدال؛ مسئولان باشگاه بارسلونا برای بازگرداندن «نیمار جونیور» به نیوکمپ خود را به آب و آتش زده و جدیدترین گزینه‌ آنها برای انتقال به پاری‌سن‌ژرمن و کاهش مبلغ انتقال ستاره برزیلی، «نلسون سمدو» است.

این در حالی‌ست که سمدو نیز با انتقال به PSG در ازای بخشی از انتقال نیمار به بارسا مشکلی ندارد. در همین راستا «موندو دپورتیوو» مدعی شد که مدافع پرتغالی گرچه ماندن در ترکیب آبی‌اناری‌ها را ترجیح می‌دهد اما با انتقال به پاری‌سن‌ژرمن هم مشکلی ندارد و آن را فرصتی برای بازی بیشتر می‌بیند.

جالب اینکه باشگاه فرانسوی پیشنهاد معاوضه نیمار با کوتینیو و پول نقد را رد کرد اما سمدو شاید گزینه بهتری برای PSG باشد. با جدایی «دنی آلوز»، حالا قهرمان فرانسه به دنبال یک مدافع راست مطمئن است و سمدو می‌تواند جانشین شایسته مدافع برزیلی باشد.

بیشتر بخوانید:

بارسلونا فتیله بمب نقل‌وانتقالات را روشن کرد؛ 3 ستاره قربانی نیمار

تگ ها


نلسون سمدو سمدو پاری سن ژرمن بازگشت نیمار به بارسلونا نیمار پاری سن ژرمن آبی و اناری‌ها بلوگرانا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior نلسون سمدو پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال