بارسا برای جذب نیمار به سیم آخر زد؛ 4 بازیکن+پول نقد

به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه بارسلونا عزم خود را برای بازگرداندن نیمار جونیور به نیوکمپ جزم کرده‌اند و پیشنهادی بسیار وسوسه‌انگیز را مقابل مسئولان پاری‌سن‌ژرمن قرار داده‌اند....

به گزارش مدال؛ با نزدیک‌تر شدن به پایان مهلت نقل‌وانتقالات تابستانی، تلاش‌های باشگاه بارسلونا در خصوص بازگرداندن «نیمار جونیور» به نیوکمپ شدت بیشتری گرفته و حالا آنها پیشنهادی بسیار وسوسه‌انگیز را مقابل طرف پاریسی خود قرار داده‌اند.

طبق گزارش‌های رسانه‌های فرانسوی، آبی‌اناری‌ها چهارمین پیشنهاد خود را برای جذب ستاره برزیلی را به پاری‌سن‌ژرمن ارائه داده‌اند که در این پیشنهاد نام 4 بازیکن+پول نقد دیده می‌شود.

این در حالی‌ست که با توجه به شرایط نیمار؛ سران PSG نیز در صورت داشتن پیشنهاد مالی مناسب از فروش ستاره خود استقبال خواهند کرد. بارسلونا تاکنون چند پیشنهاد معاوضه بازیکن به همراه پول نقد ارائه داده که همگی توسط قهرمان فرانسه رد شده است ولی حالا طبق گفته «تله‌فوت» پیشنهاد اخیر کاتالان‌ها مورد توجه میلیونرهای پاریسی قرار گرفته است.

البته در خصوص نام چهار بازیکن هنوز خبری به بیرون درز نکرده اما برخی منابع نزدیک به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از وجود نام «ایوان راکیتیچ» و «عثمان دمبله» در بین این 4 بازیکن خبر داده‌اند. ضمن اینکه رقم پیشنهادی نیز چیزی در حدود 100 میلیون یورو پیشبینی شده است.

بیشتر بخوانید:

پاری‌سن‌ژرمن جانشین نیمار را پیدا کرد

تگ ها


بازگشت نیمار به بارسلونا نیمار بارسلونا نیمار پاری سن ژرمن نیمار جونیور بارسلونا آبی و اناری‌ها بلوگرانا نیوکمپ کاتالان‌ها پاری سن ژرمن فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات عثمان دمبله Neymar da Silva Santos Júnior ایوان راکیتیچ پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال