بارسا برای جذب نیمار به 300 میلیون یورو نیاز دارد

بر اساس ادعای رسانه‌های فرانسوی باشگاه بارسلونا برای جذب نیمار حداقل به 300 میلیون یورو نیاز دارد تا بتواند از خطر جریمه از سوی فیفا رهایی یابد....

به گزارش مدال؛ دیگر بر هیچکس پوشیده نیست که بارسلونا تمام تلاش خود را به کار بسته تا «نیمار جونیور» را به نیوکمپ منتقل کند، انتقالی که البته با توجه به درگیر بودن افراد زیادی در این معامله، بسیار پیچیده خواهد بود.

مهم‌ترین مانع جدایی نیمار قیمت او است؛ بارسا تا این لحظه از پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی برای جذب «فرانکی دی‌یونگ»، «نتو»، «آنتوان گریزمان» و «مارک کوکوریا» روی هم 225 میلیون یورو هزینه کرده است. این در حالی‌ست تا اینجا تنها جدا شده آنها که مبلغش روی آمار و ارقام این فصل می‌تواند ذره‌ای تاثیرگذار بگذارد «سرجی پالنسیا» بوده که فقط با چند میلیون یورو از بارسلونا جدا شده. مبالغ مربوط به انتقال «سیلسن»، «آندره گومز»، «دنیس سوارز» و «مارک کوردونا» همگی به فصل پیش مربوط می‌شوند.

این مسئله به این معنا است که بارسلونا در حالی مذاکرات با پاری‌سن‌ژرمن را آغاز کرده که 222 میلیون یورو در جیب ندارد و با توجه به ارزش نیمار، به راحتی به تراز مالیِ منفیِ 450 میلیون یورو می‌رسد.

فیفا سال جاری در قانونی اعلام کرد تفاوت رقم خرید و فروش یک باشگاه در یک پنجره نقل‌وانتقالاتی نباید از صد میلیون یورو بیشتر شود. طبق همین قانون بارسلونا برای جذب نیمار باید تا 30 ژوئن 2020 حداقل 300 میلیون یورو از فروش بازیکنانش کسب کند. رقمی که دستیابی به آن نیازمند ایجاد تغییرات اساسی و بزرگ در ترکیب بلوگرانا است.

بیشتر بخوانید:

تردید بارسلونا در خرید نیمار به خاطر مصدومیت‌های مکرر

تگ ها


آخرین اخبار نیمار بازگشت نیمار به بارسلونا حواشی نیمار شایعه جدایی نیمار بارسونا قوانین مالی فیفا پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال