بارسا به جمع مشتریان ستاره یاغی یووه اضافه شد

به نظر می‌رسد بارسلونا نیز قصد دارد به شکل جدی در تابستان برای جذب پائولو دیبالا اقدام کند....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد فعلی پائولو دیبالا با یوونتوس در ماه ژوئن به پایان می‌رسد و گزارش ها حاکی از آن است که مذاکرات بین دو طرف برای تمدید قرارداد به بن بست کامل خورده و دیگر هیچ امیدی برای ماندن ستاره آرژانتینی در بیانکونری وجود ندارد.

به دلیل مصدومیت ها و فرم ضعیفی که اخیرا پائولو دیبالا از خود به نمایش گذاشته، یوونتوس پیشنهاد دستمزد سالیانه ۱۰ میلیون یورو به علاوه پاداش را از این بازیکن پس گرفت. در واقع یوونتوس اصرار داشت که مذاکرات را تا بعد از ژانویه به تاخیر بیندازد تا از رقم توافق با دیبالا کاسته شود.

طبق گزارش جدیدی که اسپورت ایتالیا و توتومرکاتو وب منتشر کرده‌اند، همین مسئله باعث عصبانیت پائولو دیبالا شده و این بازیکن تصمیم نهایی خود را برای جدایی از یوونتوس در تابستان اتخاذ کرده و می خواهد به شکل رایگان این تیم را ترک کند.

از چلسی و پاری‌سن ژرمن به عنوان مهمترین مشتریان پائولو دیبالا یاد شده در حالی که گفته می‌شود اینتر نیز به دقت شرایط جذب این ستاره آرژانتینی را بررسی می کند. با این حال اسپورت ایتالیا در گزارش جدید خود مدعی شده که بارسلونا نیز به جمع مشتریان دیبالا اضافه شده و قصد دارد به شکل جدی برای جذب رایگان او درتابستان تلاش کند. طی سال‌های اخیر نیز شایعاتی درباره علاقه بارسا به ستاره آرژانتینی وجود داشته و حالا به نظر می‌رسد که این مسئله رنگ و بوی جدی‌تری به خود خواهد گرفت.

تگ ها


دیبالا یوونتوس بارسلونا