بارسا ۱۴ تا می‌خورد ولی فردا واکسن کرونا کشف می‌شد

رئیس سابق بارسا می گوید حاضر بود بارسا به جای ۸ گل، ۱۴ گل از بایرن دریافت می کرد ولی فردا خبر کشف واکسن کرونا را به او می دادند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا شب گذشته سنگین ترین شکست تاریخ خود در لیگ قهرمانان را برابر بایرن مونیخ تجربه کرد. باخت ۸-۲ احتمالا باعث ایجاد تحولاتی بزرگ در این تیم خواهد شد. جرارد پیکه پس از این باخت سنگین از لزوم تغییرات در باشگاه صحبت کرد و گفت که این اولین بار نیست که بارسا چنین شکست تحقیرآمیزی را در سال های اخیر تجربه می کند. پیکه تاکید کرد که حاضر است خودش اولین نفر از بارسا برود.

خوان گاسپارت رئیس بارسا بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ که سال ها نیز نایب رئیس باشگاه بود، در واکنش به این شکست سنگین گفت:« مثل همه هواداران بارسا غمگینم و می دانم که همه در حال زجر کشیدن هستند. خیلی ها حتی نتوانستند شام بخورند و این شب هرگز فراموش نخواهد شد ولی اگر یکی خیلی احساس ناامیدی می کند، به بیمارستان ها برود و ببیند که غم و غصه واقعی آنجاست.»

گاسپارت در مورد اظهارنظر پیکه گفت:« در هر صورت جرارد پس از بازی عصبانی بود و در این مواقع حرف های احساسی هم زده می شود. مخالف جدایی پیکه هستم چرا که او یکی از متعصب ترین بازیکنان بارسلوناست و هنوز سال های بیشتری می تواند برای تیم بازی کند.

ما تیم پایه ای قدرتمندی داریم و بازیکنان قدیمی باشگاه نیز کیفیتی عالی دارند. ما مسی را در اختیار داریم و اینها هنوز می توانند به بارسا افتخارات بیشتری هدیه کنند. شب سخت و غمباری است ولی حاضر بودم بارسا ۱۴ گل دریافت می کرد ولی فردا خبر کشف واکسن کرونا را می دادند. شانس این را داشته ام که شب هایی درخشان و فراموش نشدنی را در بارسا ببینم. باید بگویم که بارسا ورق را بر می گرداند و باید این روزهای سخت را به هر نحوی تاب بیاوریم.»

انتخابات زودهنگام :« در ماه آگوست هستیم و ۵ هفته دیگر لیگ شروع می شود. در این شرایط انتخابات زودهنگام چه فایده ای خواهد داشت؟ بارتومئو باید بماند و سال بعد انتخابات برگزار شود.»

تگ ها


جرارد پیکه لیونل مسی جوزپ ماریا بارتومئو بارسلونا