بارسا تسلیم شد؛ جذب لائوتاور غیرممکن است

در باشگاه بارسلونا نیز به این نتیجه رسیده اند که جذب ستاره آرژانتینی اینتر غیرممکن شده است....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته بود که خاویر زانتی نایب رئیس باشگاه اینتر اعلام کرد هیچ مذاکره ای با بارسلونا برای لائوتاور نخواهند داشت و این بازیکن فصل بعد نیز ماندنی است.

امروز موندودپورتیوو نیز گزارش داد که در بارسلونا هم به این نتیجه رسیده اند که تابستان امسال جذب لائوتارو شدنی نیست و در واقع پرونده انتقال او را باید مختومه دانست.

بارسا زمستان گذشته با لائوتارو بر سر قراردادی تا سال ۲۰۲۵ به توافق رسید و سپس تلاش هایی برای جلب رضایت اینتر داشت. پیشنهاد ۷۰ میلیون یورویی به علاوه جونیور فیرپو نیز در همین راستا بود ولی اعتبار بند فسخ ۱۱۱ میلیون یورویی لائوتارو ۱۵ جولای به اتمام رسید و در نهایت اینتر حاضر به پذیرش پیشنهاد بارسلونا نشد.

مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا و سپس شکست ۸-۲ از بایرن در لیگ قهرمانان سبب شد تا سرمربی جدید بارسا یعنی رونالد کومان ۴ بازیکن را در فهرست فروش بگذارد و به این ترتیب راه کسب درآمد از فروش این بازیکنان نیز بسته شد.

بارسا با ۱.۵ میلیون یورو راکیتیچ را به سویا واگذار کرد و سرنوشتی مشابه در انتظار آرتورو ویدال و لوئیس سوارز است. به این ترتیب عملا منابع مالی لازم برای جذب لائوتارو نیز از بین رفت و در باشگاه کاتالان حالا هیچ شانسی برای جذب لائوتارو نمی بینند.

علاوه بر همه اینها رونالد کومان روی هموطنش ممفیس دیپای بیشتر از لائوتارو نظر مثبت دارد و معتقد است او می توند جانشین مناسب تری برای سوارز باشد.

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان بارسلونا