بارسا حاضر نیست فرصت بازگرداندن دلوفئو را از دست بدهد

باشگاه بارسلونا که از مدت ها پیش علاقه اش به بازگرداندن جرارد دلوفئو از اورتون را اعلام کرده بود، طبق گفته رادیو کاتالونیا تا ساعاتی دیگر رسما این بازگشت را اعلام خواهد کرد ......
باشگاه بارسلونا که از مدت ها پیش علاقه اش به بازگرداندن جرارد دلوفئو از اورتون را اعلام کرده بود، طبق گفته رادیو کاتالونیا تا ساعاتی دیگر رسما این بازگشت را اعلام خواهد کرد ...

 باشگاه بارسلونا که از مدت ها پیش علاقه اش به بازگرداندن جرارد دلوفئو از اورتون را اعلام کرده بود، طبق گفته رادیو کاتالونیا تا ساعاتی دیگر رسما این بازگشت را اعلام خواهد کرد.

بارسا دو سال پیش دلوفئو را با توجه به اینکه لوئيز انریکه علاقه ای به او نداشت، با 6 میلیون یورو به اورتون فروخت اما بند بازخریدی 12 میلیون یورویی که تا دو سال بعد فعال بود را نیز در قرارداد انتقال او گنجاند. نمایش های خوب دلوفئو در نیمه دوم فصل گذشته در میلان که حاکی از پیشرفت تاکتیکی و بلوغ این بازیکن داشت، آبی اناری ها را به فعال کردن بند بازگشت او مجاب کرد.

در حالی که موندو دپورتیوو از مدت ها پیش خبر بازگشت دلوفئو را اعلام کرده بود، رادیو کاتالونیا دقایقی پیش اعلام کرد بارسلونا تا ساعاتی دیگر رسما بازگشت این بازیکن را اعلام خواهد کرد. این به معنای ماندنی بودن دلوفئو در بارسا نیست و این احتمال کماکان وجود دارد که بازیکن مایل به نیمکت نشینی نباشد و با قیمتی بالاتر به تیم دیگری فروخته شود.