بارسا در پی به خدمت گرفتن گریزمن برای جانشینی نیمار

باشگاه بارسلونا که برای به خدمت گرفتن کوتینیو شرایط دشواری خواهد داشت در نظر دارد تا گریزمن را به عنوان جانشین احتمالی نیمار به خدمت بگیرد ......

باشگاه بارسلونا که برای به خدمت گرفتن کوتینیو شرایط دشواری خواهد داشت در نظر دارد تا گریزمن را به عنوان جانشین احتمالی نیمار به خدمت بگیرد.

به گزارش  مدال به نقل از وبسایت نود، در حالیکه اتلتی به دلیل محرومیت از خرید بازیکن نمی تواند هیچ بازیکنی را به خدمت بگیرد شرایط دشواری برای فصل آینده خواهد داشت و به این دلیل این باشگاه اعلام کرده است حتی در صورتی که باشگاهی رقم فسخ قرارداد گریزمن را نیز پرداخت کند با این باشگاه وارد مذاکره نخواهد شد. منچستر یونایتد که در ابتدای فصل نقل و انتقالات در آستانه به خدمت گرفتن گریزمن بود پس از محرومیت اتلتی موفق نشد این بازیکن را به خدمت بگیرد چرا که این بازیکن فرانسوی اعلام کرد می خواهد در اتلتی به کارش ادامه دهد.قرارداد گریزمن به نوعی با اتلتی تمدید شد که در حال حاضر رقم فسخ قرارداد او ۲۰۰ میلیون یورو است و از تابستان آینده این رقم به ۱۰۰ میلیون یورو کاهش میابد. با این تفاسیر بارسا شرایط بسیار دشواری خواهد داشت تا این بازیکن را به خدمت بگیرد.

در حالیکه هنوز آینده نیمار مشخص نیست اما با توجه به شرایط به نظر می رسد این بازیکن در تابستان جاری از بارسلونا جدا شود و بارسا شدیدا به دنبال پیدا کردن جانشین مناسبی برای او خواهد بود، از کوتینیو، عثمان دمبله و گریزمن به عنوان جانشینان احتمالی نیمار نام برده می شود.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال