بارسا در کوردوبا؛ به یاد توئیت کنایه ای جرارد پیکه

بارسلونا امروز وارد شهر کوردوبا می شود و برای رسیدن به این شهر، همان روش ۸ سال پیش را انتخاب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا فردا شب در کوردوبا دیدار نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا را برابر رئال سوسیداد انجام خواهد داد. بارسا برای رسیدن به کوردوبا ابتدا با هواپیما وارد شهر سویل می شود و سپس با اتوبوس به کوردوبا خواهد رفت.

روشی که ۸ سال پیش مورد کنایه جرارد پیکه قرار گرفته بود. دسامبر ۲۰۱۲ بارسا در کوپا دل ری باید به مصاف کوردبا می رفت. بارسا با هواپیما راهی سویل شد و سپس با اتوبوس به کوردوبا رسید. جرارد پیکه در آن مقطع و در یک توئیت کنایه ای نوشته بود:« پس از رسیدن به سویل، یک ساعت و نیم با اتوبوس به سمت کوردوبا. احتمالا این تنها شهر ایالت آندلوس است که فرودگاه ندارد.»

توئیت او بازخوردهایی منفی داشت و برخی از آن توهین به شهر کوردبا تعبیر کردند اما پیکه در توجیه توئیتش نوشت که کسانی که او را می شناسند می دانند که هدفش کنایه به کوردوبا نبود. هشت سال بعد جرارد پیکه به دلیل مصدومیت نمی تواند بارسا را در سفر به این شهر همراهی کند.

در واقع این سریع ترین راه برای رسیدن به شهر کوردبا محسوب می شود و در مجموع سه ساعت به طول می انجامد. با قطار سریع السیر از بارسلونا تا کوردوبا ۵ ساعت زمان خواهد برد.

تگ ها


جرارد پیکه بارسلونا