بارسا دست بردار نیست؛ پوگبا بمب نقل و انتقالات آبی-اناری‌ها

روزنامه موندو دپورتیوو اسپانیا خبر داد که بارسلونا دست بردار نیست و می خواهد در نقل و انتقالات تابستانی یک قرارداد جنجالی و بزرگ را داشته باشد و همچنان برای جذب پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستر یونایتد پافشاری می کند ......
روزنامه موندو دپورتیوو اسپانیا خبر داد که بارسلونا دست بردار نیست و می خواهد در نقل و انتقالات تابستانی یک قرارداد جنجالی و بزرگ را داشته باشد و همچنان برای جذب پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستر یونایتد پافشاری می کند ...

روزنامه موندو دپورتیوو اسپانیا خبر داد که بارسلونا دست بردار نیست و می خواهد در نقل و انتقالات تابستانی یک قرارداد جنجالی و بزرگ را داشته باشد و همچنان برای جذب پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستر یونایتد پافشاری می کند.

مسئولان باشگاه بارسلونا تا 31 آگوست منتظر پوگبا خواهند بود تا شیاطین سرخ را ترک کند و راهی نیوکمپ شود. یکی از منابع آگاه در داخل باشگاه آبی-اناری ها از احتمال امضای قرارداد پوگبا در تابستان با این باشگاه خبر داد.

مسئولان باشگاه بارسلونا همچنان با رایولا، مدیر برنامه های مروارید سیاه در تماس هستند و می خواهند این انتقال در تابستان رخ دهد. پوگبا نیز خودش خواهان جدایی از باشگاه منچستر یونایتد است و دوست دارد فوتبالش را در لالیگا پیگیری کند.