بارسا - سویا؛ یا ترست را بکش یا برای همیشه بمیر!

لالیگای امسال به حدی عجیب شروع شده که "آلاوس" با ۱۷ امتیاز و میانگین امتیاز(۱ ......

لالیگای امسال به حدی عجیب شروع شده که "آلاوس" با ۱۷ امتیاز و میانگین امتیاز(۱.۸۸)، میهمان ناخوانده صدر جدول است.
به گزارش مدال، از آنجایی که همیشه، دو غول بزرگ اسپانیا در رقابت و چشم و هم چشمی با یکدیگر هستند، این روزها در ناکامی هم در حال سبقت از یکدیگرند!

امشب و در قالب هفته نهم لالیگا، کاتالان ها میزبان سویای "پابلو ماچین" هستند که این روزها به شدت آماده اند و برای پیچیدن نسخه حریفی مثل رئال مادرید فقط به سی دقیقه زمان نیاز داشتند!

از سوی دیگر بارسلونا چهار هفته است که نبرده و با هنرنمایی "جرارد پیکه" که بیشتر فکرش معطوف به مسابقات تنیس است تا محوطه جریمه بلوگرانا، در خط دفاعی به شدت آسیب پذیر بوده و به اکثر حریفان اجازه گلزنی داده اند و درخشش بازیکنانی مثل مسی و کوتی هم نتوانسته مانع از باخت یا تساویهای پی در پی آنها شود.

چیزی که در این چند مسابقه برای فوتبالی ها عیان شده این است که بارسلونا نیمه اول محتاط و با گام هایی لرزان بازی می کند و همین به حریف اجازه پیشروی می دهد و با تزلزل در خط دفاعی دروازه شان گشوده و تازه بعد از آن می شوند تیم فوتبال بارسلونا! و این عملکرد برای تیمی در حد و اندازه بارسا فاجعه است!

آبی اناری ها که در خط دفاع مصدومانی مثل اومتیتی و فرمائلن (همیشه مصدوم) را دارند، برای موفقیت ابتدا باید بر ترس خود و مربی محتاطشان غلبه کنند و بعد از آن می توانند با تکیه بر تکنیک ناب ستارگان و حمایت هوادارانشان، بازهم به صدر جدول لالیگا تکیه بزنند.

این بازی مهم می تواند بزنگاهی تعیین کننده برای مسی و یارانش باشد. آنها یا امروز می توانند به حریف قدرتمند و آماده خود که بسیار هم بی رحم است غلبه کنند یا در بحرانی سخت و خطرناک فرو می روند. پس یا باید پا روی ترس هایشان بگذارند یا فصل را در همین ابتدای راه از دست بدهند.

تگ ها


لالیگا فوتبال