بارسا منتظر پیشنهاد چلسی؛ کوتینیو را جایگزین هازارد کنید!

در حالیکه فیلیپه کوتینیو دوست دارد در بارسلونا بماند اما سران باشگاه قصد فروش وینگر برزیلی خود را دارند...

مدیران ارشد بلوگرانا منتظرند که سران باشگاه چلسی بعد از جدایی هازارد، کوتینیو را جانشین این ستاره کنند.

به گزارش مدال، نشریه گل به نقل و انتقالات دو تیم چلسی و بارسلونا اشاره کرده و در این خصوص در گزارشی آورده است که با وجود تمایل فیلیپه کوتینیو به ماندن در جمع آبی و اناری‌ها ولی مدیران ارشد بارسا رأی به فروش او داده‌اند و انتظار دارند باشگاه چلسی که بعد از جدایی ادن هازارد به دنبال جانشینی برای او می‌گردند، کوتینیو را هدف گرفته و برای جذب ستاره برزیلی به بارسلونا پیشنهاد بدهند.
کوتینیو که در ژانویه ۲۰۱۸ با قراردادی ۱۳۵ میلیون یورویی از لیورپول به نیوکمپ آمد با اینکه دو قهرمانی لالیگا را با بارسا تجربه کرد ولی نتوانست آنطور که از او انتظار می‌رفت ظاهر شود. با اینکه کوتینیو از آغاز در برقراری رابطه خوب با هواداران بارسا مشکل داشت ولی رابطه آنها به خصوص در هفته‌های اخیر و بعد از گلزنی کوتینیو مقابل منچستریونایتد در چمپیونزلیگ به شدت تیره و تار شد.
هواداران بارسا از اینکه کوتینیو بعد از گل زدن به یونایتد انگشت‌هایش را در گوشش فرو برد تا به منتقدینش طعنه بزند، ناراحت شدند و از آن زمان تا امروز، هواداران تیم کاتالان بارها و بارها به هو کردن ستاره برزیلی پرداخته‌اند.
عملکرد نه چندان خوب و رابطه بد با هواداران باعث شده اکثریت مدیران ارشد بارسا با فروش کوتینیو موافق باشند. بارسا امیدوار است چلسی به عنوان مشتری کوتینیو پا پیش بگذارد چرا که تقریبا شکی باقی نمانده که این تیم انگلیسی، ستاره بزرگش ادن هازارد را تابستان امسال از دست خواهد داد.
گل می‌گوید با توجه به اینکه تصمیم درباره تعلیق چلسی به مدت دو فصل نقل و انتقالات پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو گرفته خواهد شد، تعویض احتمالی کوتینیو با یکی از بازیکنان چلسی از نظر قانونی ممکن خواهد بود.
بارسا معتقد است با تجربه‌ای که کو‌تینیو از بازی در لیگ برتر دارد و اینکه او در میدان تقریباً همان نقشی را به عهده دارد که هازارد در چلسی به عهده داشت، این ستاره برزیلی برای آبی‌های لندن گزینه بسیار مناسبی خواهد بود اما آیا سران چلسی نیز قصد خرید این بازیکن را دارند یا خیر.

تگ ها


بلوگرانا آبی و اناری‌ها نقل انتقالات آبی های لندن منچستریونایتد هواداران بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا لیورپول نیوکمپ کاتالان‌ها فیلیپه کوتینیو ادن هازارد بارسلونا چلسی لالیگا لیگ برتر فوتبال