بارسا و پیشنهادی باورنکردنی که توسط مسی رد شد

نشریه اوله آرژانتین از آخرین پیشنهاد بارسلونا به لیونل مسی پیش از امضای قرارداد با پاری‌سن ژرمن رونمایی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چند شب پیش بود که باشگاه بارسلونا در خبری غیر قابل باور برای هواداران این تیم اعلام کرد که کار لیونل مسی در بلوگرانا به پایان رسیده و او فصل آینده با پیراهن تیم دیگری به میدان خواهد رفت. همچنین همانطور که پیش‌بینی می‌شد پاری سن ژرمن از جذب فوق ستاره آرژانتینی خبر داد تا مشخص شود مسی فصل آینده برای این تیم فرانسوی به میدان خواهد رفت.

اما بعد از کنفرانس مطبوعاتی خداحافظی لیونل مسی به یکباره شایعاتی به وجود آمد مبنی این که باشگاه بارسلونا پیشنهاد جدیدی به این فوق ستاره آرژانتینی ارائه داده تا او را حفظ کند. در واقع گفته شد که بلوگرانا قصد دارد آخرین شانس خود را برای حفظ مسی امتحان کند؛ خبری که البته توسط هیچ منبع معتبری تایید نشد.

اما حالا نشریه اوله آرژانتین از این پیشنهاد باشگاه بارسلونا به لیونل مسی رونمایی کرده است. بر این اساس بعد از نشست مطبوعاتی لیونل مسی یکی از مدیران بارسلونا به او یک پیشنهاد باورنکردنی ارائه داده است؛ پیشنهاد قرارداد پنج ساله که مسی در سال اول آن هیچ حقوقی دریافت نمی‌کند؛ همچنین در سال دوم قرارداد خود تنها نصف دستمزدش را دریافت خواهد کرد و در سال های بعدی بقیه حقوق به مسی پرداخت خواهد شد. همچنین اوله تاکید کرده که این پیشنهاد در سریع ترین زمان ممکن توسط خورخه مسی، پدر فوق ستاره آرژانتینی، رد شده است.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال