بارسا و کمک به سیتی در راه جذب ارلینگ هالند!

تلگراف مدعی شد منچسترسیتی با پول فروش فران تورس به بارسلونا برای جذب ارلینگ هالند در تابستان پیش رو تلاش خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، از هفته ها قبل و بعد از انتخاب ژاوی هرناندز به عنوان سرمربی جدید بارسلونا از فران تورس به عنوان یکی از اصلی ترین اهداف نقل و انتقالاتی این سرمربی نام برده شد. حالا به نظر می رسد که انتقال ستاره اسپانیایی به نوکمپ در آستانه نهایی شدن قرار گرفته و بر اساس ادعای رسانه های معتبر تورس با قراردادی به ارزش ۵۵ میلیون یورو به بارسا خواهد پیوست.

اما به نظر می‌رسد که منچسترسیتی در تابستان آینده روزهای مهمی را پیش رو خواهد داشت. آنها در تابستان ۲۰۲۱ تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن یک مهاجم درجه یک و مشخصا هری کین انجام دادند اما نهایتاً باشگاه تاتنهام با این موضوع مخالفت کرد و این انتقال انجام نشد.

با این حال منچسترسیتی هنوز بی‌خیال جذب یک شماره ۹ تراز اول نشده و گزارش ها در انگلیس حاکی از آن است که این باشگاه قصد دارد در تابستان آینده این مهم را عملی کند. از طرفی به نظر می‌رسد که اصلی‌ترین گزینه سیتیزن ها در این راستا، غول نروژی باشگاه دورتموند یعنی ارلینگ خواهد بود.

با این حال منچسترسیتی کار آسانی برای جذب هالند پیش رو نخواهد داشت چرا که چندین تیم بزرگ فوتبال اروپا از جمله رئال مادرید، بارسلونا، منچستریونایتد و پاری سن ژرمن خواهان جذب هالند هستند. با این وجود اکنون تلگراف گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه منچستر سیتی با پول فروش تورس به بارسا برای جذب هالند اقدام خواهد کرد. بند آزادسازی ۷۵ میلیون یورویی ستاره نروژی در تابستان فعال خواهد شد و سیتی می‌تواند در صورت توافق با مینو رایولا، هالند را به اتحاد بیاورد.

تگ ها


ارلینگ هالند فران تورس بروسیا دورتموند منچستر سیتی بارسلونا