بارسلونای ارنستو والورده در سراشیبی سقوط!

بارسلونا امشب در دیداری خارج از خانه مقابل گرانادا شکست خورد تا شرایط برای والورده سخت‌تر از قبل شود...

بارسلونا امشب در دیداری خارج از خانه مقابل گرانادا شکست خورد تا شرایط برای والورده سخت‌تر از قبل شود

به گزارش مدال، در هفته پنجم لالیگا، گرانادا با پیروزی ۲-۰ مقابل بارسلونا موقتاً صدرنشین جدول رده‌بندی شد. بارسلونا با این شکست رکوردهای منفی بسیاری برجای گذاشت و به نظر می‌رسد شرایط ارنستو والورده در کاتالونیا، روز به روز بدتر می‌شود. به مروری چند رکورد منفی بارسلونا در این بازی می‌پردازیم:

- بارسلونا در ۸ بازی اخیر خود خارج از نیوکمپ، برنده نشده است (۵ باخت و ۳ تساوی)؛ طی این مدت بلوگرانا مقابل سلتاویگو، لیورپول، والنسیا، اتلتیک بیلبائو و گرانادا باخته و مقابل ایبار، اوساسونا و دورتموند مساو کرده است. آخرین برد خارج از خانه بارسلونا مقابل آلاوز بود.

- ۵ بازی و فقط ۷ امتیاز؛ این، بدترین شروع بارسلونا در لالیگا از سال ۱۹۹۴/۹۵ محسوب می شود. در آن فصل نیز بارسلونا از ۷ بازی نخست خود به ۵ امتیاز رسیده بود.

- گل اول گرانادا در ثانیه ۶۵ به ثمر رسید؛ این گل، سریع ترین گلی است که از سال ۲۰۱۱ در لالیگا وارد دروازه بارسلونا می شود.

- بارسلونا در نیمه اول بازی با گرانادا، حتی یک شوت در چارچوب نداشت. تنها شوت در چارچوب این تیم مقابل گرانادا توسط مسی در دقیقه ۸۵ به ثبت رسید.

- آنتوان گریزمان در ۴ بازی خارج از خانه این فصل خود با بارسلونا، حتی یک شوت هم در چارچوب دروازه حریفان شلیک نکرده است!

- تیم والورده درحالی ۷۴٪ مالکیت توپ را در اختیار داشت که مجموعا ۸ شوت به سمت دروازه حریف زد. گرانادا ۹ شوت زد که ۴ شوت در چارچوب بود.

اخبار مرتبط:

گرانادا ۲ - ۰ بارسلونا؛ تداوم کابوس بارسا در خارج از خانه

تگ ها


ارنستو والورده سقوط بارسلونا رکورد منفی بارسلونا بلوگرانا فوتبال جهان فوتبال