بارسلونا اشک آنتوان گریزمان را درآورد

آنتوان گریزمان ستاره تازه وارد باشگاه بارسلونا از واکنش احساسی و اشک ریختن خود بعد از نهایی شدن انتقال به نیوکمپ پرده برداشت....

آنتوان گریزمان ستاره تازه وارد باشگاه بارسلونا از واکنش احساسی و اشک ریختن خود بعد از نهایی شدن انتقال به نیوکمپ پرده برداشت.

به گزارش مدال؛ «آنتوان گریزمان» که با سر و صدای زیاد سرانجام از اتلتیکومادرید به بارسلونا پیوست، دست به افشاگری در مورد خود زد و از واکنش احساسی‌اش پس از پیوستن به بارسلونا پرده برداشت. مهاجم فرانسوی که با 120 میلیون یورو پا به نیوکمپ گذاشته حالا از اشتیاق وصف‌ناپذیرش برای نخستین بازی در نیوکمپ سخن می‌گوید.

گریزمان در مصاحبه با «مارکا» درباره احساسش پس از انتقال به بلوگرانا گفت: «وقتی قراردار نهایی شد، به پدر زنگ زدم و اشک شوق ریختم. از اینکه همه چیز تمام شده بود احساس آسودگی خاطر داشتم و خانواده‌ام در آن لحظه خاص کنارم بودند. می‌دانم حالا با این افشاگری و اعتراف، در واندامتروپولیتانو هو می‌شوم اما این بخشی از بازی است و وقتی کسی که دوستش دارید شما را ترک می‌کند این رفتار طبیعی خواهد بود. وقتی از رئال سوسیداد به اتلتیکو رفتم نیز در اولین بازی در آنوئتا همین اتفاق برایم رخ داد.

او در ادامه گفت: «حالا که به باشگاه آمدم حس واقعاً خوبی دارم. هنگام نهایی کردن قرارداد استرس بالایی داشتم اما وقتی همه چیز تمام شد تمام خواسته‌ام پایان تعطیلات و شروع چالش جدیدم بود.»

بیشتر بخوانید:

آبیدال: پرسش از مسی در خصوص گریزمان اشتباه بود