Banner

بارسلونا ۲ - ۲ اوساسونا؛ توقف کاتالان‌ها در شب گل‌زنی فاتی

بارسلونا که فصل را خیلی خوب آغاز نکرده است، در حالی که از اوساسونا پیش بود، در نهایت به یک تساوی دور از خانه رضایت داد...

به گزارش مدال، در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، اوساسونا در ورزشگاه ال‌سادار شهر پامپلونا میزبان بارسلونا بود و  موفق در نهایت با نتیجه ۲-۲ مدافه عنوان قهرمانی را متوقف کند.

بر خلاف تصورات بازی با برتری اوساسونا آغاز شد و این تیم در دقیقه 7 و به زیبایی به گل اول دست یافت. ارسال براندون از سمت راست با ضربه زیبا و والی روبرتو تورس همراه شد تا اوساسونا با یک گل از بارسلونا پیش افتد. در دقایق پایانی جوردی آلبا در محوطه جریمه اوساسونا متوقف شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت تا در نیمه اول سردی که بارسلونا علیرغم 76 درصد مالکیت حتی یک ضربه به چارچوب هم نداشت و اوساسونا نیز روی تک موقعیت خود به گل رسید، میزبان با برتری 0-1 راهی رختکن شود.

اما در بین دو نیکه ارنستو والورده تصمیم گرفت آنسو فاتی را به جای نسلون سمدو وارد زمین کند و این ستاره 16 ساله در دقیقه 50 فرشته نجات بارسلونا لقب گرفت. روی ارسال تماشایی کارلس پرز، آنسو فاتی موفق شد با یک ضربه سر تماشایی گل تساوی بارسلونا را وارد دروازه اوساسونا کند. اما در دقیقه 65 و باز هم روی پاس کارلس پرز بارسلونا به گل دوم هم دست یافت. آرتور ملو در محوطه با با یک حرکت تکنیکی و ضربه‌ای دقیقه به گوشه دروازه اوساسونا به زیبایی موفق شد گل دوم را وارد دروازه حریف کند.

در دقیقه 70 و روی همکاری گریزمان و آرتور، بارسا می‌توانست گل سوم را نیز به ثمر برساند اما روین روی خط توپ را مهار کرد. در دقیقه 78 ویلار با یک ضربه دیدنی می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما تراشتگن عکس‌العمل خوبی نشان داد. اما در ادامه اوساسونا فشار خود را افزایش داد و در نهایت با خطای هند جرارد پیکه در دقیقه 83 به یک ضربه پنالتی دست یافت که روبرتو تورس آن را تبدیل به گل کرد. در دقیقه 88 کارلس پرز یک تک به تک فوق‌العاده را با تعلل در مقابل دروازه اوساسونا از دست داد تا بارسلونا در نهایت 2-2 مقابل اوساسونا متوقف شود.

اخبار مرتبط:

گل آنسو فاتی مقابل اوساسونا/ ویدیو

مدافع بارسلونا رسماً به شالکه پیوست

تگ ها


آنسو فاتی ورزشگاه ال‌سادار ارنستو والورده فوتبال جهان بلوگرانا أرتور اوساسونا بارسلونا لالیگا فوتبال