بارسلونا بدون هیج نماینده‌ای در سوپرکلاسیکو!

بارسلونا پس از سال ها در دیدار حساس برزیل-آرژانتین که به سوپرکلاسیکو معروف است، هیچ بازیکنی ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکشنبه شب از دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ تیم های برزیل و آرژانتین در سائوپائولو به مصاف هم خواهند رفت. برزیل هر ۷ بازی خود را برده و آرژانتین نیز با ۱۵ امتیاز رده دوم را در اختیار دارد. 

برزیل با پیروزی بر شیلی به این بازی رسیده و آرژانتین هم دو روز پیش در زمین ونزوئلا به برتری ۳-۱ رسید. سوپرکلاسیکو برای برزیل جنبه انتقامی هم دارد. دو تیم اخیرا در فینال کوپا آمه ریکا برابر هم قرار گرفتند که آلبی سلسته با تک گل آنخل دی ماریا برنده شد.

یکی از نکات جالب این بازی می تواند عدم حضور هیچ بازیکنی از بارسا در ترکیب دو تیم باشد. زمانی ستاره هایی چون ماچدا، رونالدو، روماریو، ریوالدو، ریکلمه، رونالدینیو، مارادونا، مسی و نیمار از بارسا در سوپرکلاسیکو حاضر بودند ولی پس از سال ها بارسا هیچ نماینده ای ندارد.

بارسا سال ۲۰۱۷ نیمار را از دست داد و تابستان امسال نیز لیونل مسی از باشگاه کاتالان جدا شد. در فهرست امسال بارسا نام سرخیو آگوئرو و فیلیپ کوتینیو دیده می شود ولی هیچکدام در شرایط بازی نیستند و به اردوی تیم های ملی شان دعوت نشدند. امرسون رویال دیگر برزیلی ای بود که می توانست نماینده بارسا در سوپرکلاسیکو باشد ولی او در روز پایانی انتقالات تابستانی به تاتنهام واگذار شد.

در نقطه مقابل بارسا می توان پی اس جی را مثال زد که مارکینیوش، آنخل دی ماریا، لئادرو پاردس، نیمار و لیونل مسی را در سوپرکلاسیکو دارد.

تگ ها


سرخیو آگوئرو پاری سن ژرمن فیلیپ کوتینیو تیم ملی برزیل تیم ملی آرژانتین نیمار لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال