بارسلونا برای جذب ستاره لیورپول عجله دارد

جورجی واینالدوم، ستاره هلندی لیورپول قصد دارد راهی بارسلونا شود....

به گزارش "ورزش سه"، جورجی واینالدوم در ترکیب تیم ملی هلند زیر نظر رونالد کومان تبدیل به مهره ای ثابت و تاثیرگذار شد و حالا که این سرمربی هلندی قبول کرده هدایت بارسلونا را بر عهده گیرد، این هافبک پرانرژی قصد دارد در تابستان سال بعد یا حتی همین امسال راهی نوکمپ شود. قرارداد جورجی واینالدوم با لیورپول یک سال دیگر به اتمام می رسد و هنوز طرفین برای تمدید با یکدیگر به توافق نرسیده اند.  

هافبک مرسی سایدی ها اخیرا با تماس رونالد کومان برای انتقال به نوکمپ مواجه شده و به همین دلیل در مورد ماندن در آنفیلد تردید پیدا کرده است. جورجی واینالدوم می تواند یک سال دیگر در ترکیب لیورپول باقی مانده و در تابستان سال ۲۰۲۱ به عنوان بازیکن آزاد به بارسلونا ملحق شود. اما نشریه اسپورت مدعی شد در تابستان امسال نیز امکان رخ دادن این انتقال وجود دارد و بارسا می تواند با پرداخت رقمی بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو زمینه جذب جورجی واینالدوم را فراهم کند.


تنها یک سال از قرارداد این بازیکن با لیورپول مانده و مرسی سایدی ها برای اجتناب از جدایی رایگان جورجی واینالدوم در تابستان سال بعد، احتمال چاره ای جز موافقت با پیشنهاد بارسلونا نخواهند داشت.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا جورجینیو واینالدوم نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ لیورپول بارسلونا