بارسلونا برای خرید لائوتارو باید عجله کند

به نظر می رسد اینتر نیز پذیرفته که لائوتارو مارتینز در تابستان امسال از این تیم جدا خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تردیدی وجود ندارد که لائوتارو مارتینز، مهاجم ۲۲ ساله و آرژانتینی اینتر تبدیل به هدف اول بارسلونا در بازار نقل و انتقالات تابستانی پیش رو شده و مذاکرات تا امروز رضایت بخش بوده است. نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد تنها جزئیات برای نهایی کردن انتقال لائوتارو مارتینز به نوکمپ مانده و طرفین به این معامله رضایت داده اند.

مدیران اینتر می دانند که لائوتارو این تیم را ترک خواهد کرد. آنها تلاش کردند او را نگه دارند، اما تمدید قرارداد با لائوتارو به دلیل اقتصادی غیرممکن بود. لائوتارو پیشنهادهای گرانقیمتی داشته و قصد او نیز جدایی است. از طرفی دیگر بارسلونا علاقه ای ندارد بند ۱۱۱ میلیون یورویی قرارداد لائوتارو مارتینز را بپردازند و به همین دلیل خواهان حضور حداقل یک بازیکن در این قرارداد هستند.

بارسا نمی خواهد بیش از ۶۰ میلیون یورو برای خرید لائوتارو پیداخت کند، اما اینتر خواهان رقمی بیشتری است. باشگاه ایتالیایی با بازیکنانی مانند تیمو ورنر از لایپزیش یا پیر آمریک اوبامیانگ از آرسنال در حال مذاکره بوده، اما برای نهایی کرده این معاملات به پول بیشتری نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:
واکنش مدافع آژاکس به شایعات انتقالش به بارسلونا
تمجید لیونل مسی از لائوتارو مارتینز
سانچو من را به یاد نیمار جوان می‌اندازد 

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات لوتارو مارتینس بارسلونا اینتر میلان سری آ لالیگا فوتبال