بارسلونا برای قهرمانی در لالیگا مبارزه می کند

پدری گونزالس، هافبک جوان بارسلونا، زننده اولین گل بارسا در پیروزی ۲-۳ این تیم برابر اتلتیک بیلبائو بود....

به گزارش "ورزش سه"، پدری گونزالس بار دیگر توانست در بازی شب گذشته بارسا برابر اتلتیک بیلبائو درخشان ظاهر شود و با ضربه سر اولین گل بارسا را به ثمر برساند، همچنین سازنده گل دوم برای لیونل مسی باشد. پدری گونزالس پس از برد بارسا درباره گل خود گفت: "من هرگز در زندگی ام با سر گل نزده بودم. می‌دانستم که فرانکی دی یونگ سر توپ خواهد جنگید و اگر ریباندی در کار باشد، من آنجا در موقعیت خواهم بود. در نهایت توانستم گل بزنم.


ما می‌دانستیم که این بازی بسیار مهمی است و اتلتیک چشمش به سرعت ایناکی ویلیامز خواهد بود. طبیعی بود که وقتی آنها آنقدر زود به گل رسیدند، خودمان را ببازیم و عقب بکشیم. ما اما برعکسش را عمل کردیم. تیم خودش را جمع کرد و ورق را برگرداند و سه امتیاز را گرفت."

رابطه خوب پدری با مسی در زمین پایه‌گذار گل دوم بارسا شد. پدری در رابطه با پاس گلی که به مسی داد اضافه کرد: "مسی پشت سر من بود و مرا صدا زد. اگر او مرا از حرکتش باخبر نمی کرد، متوجه نمی شدم و طبعا نمی توانستم به او پاس بدهم. دیدم که دروازه‌بان بیرون آمد و پاس را دادم و به گل رسیدیم."

به رغم برد دیشب، بارسلونا همچنان هفت امتیاز از اتلتیکو مادرید، صدرنشین لالیگا که دو بازی کمتر انجام داده، عقب است.

پدری گونزالس اما همچنان امیدوار است و افزود: "لالیگا بسیار طولانی بوده و بروز هر اتفاقی ممکن است. ما همچنان برای قهرمانی تلاش می‌کنیم و می‌جنگیم."

تگ ها


لیونل مسی پدری بارسلونا