بارسلونا بهترین گلزن تاریخ PSG را جذب می کند؟

ممکن است نام ادینسون کاوانی، مهاجم اوروگوئه ای و باتجربه نیز به فهرست خرید بارسلونا در روزهای آتی اضافه شود....

به گزارش "ورزش سه"، دوران همکاری لوییس سوارز با باشگاه بارسلونا به پایان رسیده و رونالد کومان در همان بدو ورود به این مهاجم اوروگوئه ای اطلاع داد جایی در برنامه های فصل بعد تیمش ندارد. ممکن است بارسلونا برای فصل پیش رو یک مهاجم جدید جذب کند و کادناسر مدعی شد شایعات حالا حول محور انتقال ادینسون کاوانی به پاری سن ژرمن است.

این مهاجم باتجربه بعد از سپری کردن هفت سال فوق العاده در پاری سن ژرمن و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه، در پایان فصل گذشته و با اتمام قراردادش از این باشگاه جدا شد. در این مدت اخیر ادینسون کاوانی دو بار تا آستانه انتقال به تیم هایی چون ینفیکا و اتلتیکومادرید پیش رفته، اما هر بار این انتقال به دلایلی منتفی شده و حالا نام بارسلونا به عنوان مقصد بعدی او مطرح شده است.

مدیر برنامه ادینسون کاوانی در روزهای اخیر دو بار با باشگاه بارسلونا تماس گرفته و از آمادی موکل برای انتقال به نوکمپ خبر داده است. اگرچه مدیران بارسا نیز معتقدند ادینسون کاوانی گزینه خوبی به شمار می آید، اما در حال حاضر تمرکز آنها روز نام های دیگری مانند مفیس دیپای و لائوتارو مارتینز است. اما اگر انتقال چنین بازیکنانی به نوکمپ محقق نشد، در نهایت ممکن است بارسلونا در روزهای پایانی بازار تابستانی به طور جدی برای خرید ادینسون کاوانی اقدام کند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن بارسلونا