Banner

بارسلونا به خاطر نیمار به التماس افتاد!

منابع نزدیک به نیمار از خواهش و التماس سران باشگاه بارسلونا به ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن جهت عدم مذاکره با رئال مادرید خبر دادند....

به گزارش مدال؛ ماجرای پیرامون انتقال احتمالی «نیمار جونیور» به یکی از داغ‌ترین سوژه‌های رسانه‌های خبری جهان در هفته‌های اخیر تبدیل شده است، ستاره‌ای که به احتمال زیاد در روزهای آینده خبر جدایی‌اش از PSG را رسماً اعلام خواهد کرد. اما هنوز در خصوص مقصد نهایی او، احتمالات گوناگونی وجود دارد؛ برخی از بارسلونا نام می‌برند و برخی حضور او در رئال مادرید را حتمی می‌دانند.

در همین بین مسئولان رده بالای باشگاه بارسلونا از نیمار درخواست کرده تا روند مذاکراتش با رئال مادرید را متوقف کند و به او اطمینان داده‌اند که مقدمات بازگشت او به نیوکمپ را فراهم می‌آورند.
این در حالی‌ست که با توجه به مسائل مالی بارسلونا و درخواست سنگین پاری‌سن‌ژرمن، آبی‌اناری‌ها از جذب مهاجم سابق خود کنار کشیده بودند اما نشریه اسپانیایی «Sport» امروز به نقل از افراد نزدیک «جونیور» گزارش داد که سران این باشگاه به نیمار التماس کرده‌اند تا مذاکراتش برای حضور در «سانتیاگو برنابئو» را متوقف کند.

جالب اینکه گفته می‌شود مسئولان PSG برای انتقال نیمار به رئال 200 میلیون یورو و برای انتقال ستاره برزیلی به بارسلونا، 300 میلیون یورو درخواست کرده‌اند!

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد دستمزد نجومی به نیمار توسط رئال‌مادرید

تگ ها


انتقال نیمار بازگشت نیمار به بارسلونا پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات نیمار پاری سن ژرمن رئال مادرید بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال