بارسلونا به دنبال انجام یک معاوضه با آرسنال

فوت مرکاتو ادعا می کند که باشگاه بارسلونا به دنبال معاوضه فیلیپه کوتینیو با متئو گوندوزی است....

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپ کوتینیو بازیکنی بود که با امیدهای فراوان لیورپول را به مقصد بارسلونا ترک کرد اما هیچ گاه نتوانست روزهای خوبی را در جمع آبی اناری ها سپری کند؛ موضوعی که سبب شد، این ستاره برزیلی خیلی زود نوکمپ را ترک کند و با قراردادی قرضی راهی بایرن مونیخ شود.

کوتینیو امیدوار بود که در بایرن بتواند روزهای خوش گذشته را تکرار کند و حتی این باشگاه را برای دائمی کردن قراردادش تحریک کند. اگر چه روزهای ابتدایی حضور او در بایرن بسیار امیدبخش بود اما رفته‌رفته همان اتفاق بارسا، در مونیخ نیز برایش تکرار شد تا باشگاه آلمانی رسماً اعلام کند که او در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

از طرف دیگر متئو گوندوزی، ستاره فرانسوی آرسنال اخیرا به دلیل مشکلات انضباطی از سوی میکل آرتتا سرمربی این تیم توبیخ شد؛ موضوعی که باعث شد این بازیکن چند بازی توپچی ها را از روی نیمکت تماشا کند تا مشخص شود که آرتتا در مورد مسائل انضباطی بسیار سخت گیر است. همچنین این مسئله باعث شد که شایعات زیادی در رابطه با جدایی این ستاره فرانسوی از جام توپچی ها به گوش برسد.

در همین رابطه فوت مرکاتو مدعی شده که باشگاه بارسلونا قصد دارد پیشنهاد معاوضه فیلیپ کوتینیو با متن گوندوزی را به آرسنال ارائه دهد؛ پیشنهادی که گفته می‌شود به احتمال فراوان مورد استقبال میکل آرتتا و باشگاه لندنی نیز قرار خواهد گرفت.

تگ ها


بایرن مونیخ فیلیپ کوتینیو متئو گوندوزی آرسنال بارسلونا