بارسلونا به زودی از مثلث جدیدش رو نمایی می کند

باشگاه بارسلونا در تلاش است تا در ماه ژانویه به هر ترتیبی که شده آنتوان گریژمان را از باشگاه اتلتیکو مادرید به ترکیب خود برای رقابت های فشرده نیم فصل دوم اضافه نماید ......

باشگاه بارسلونا در تلاش است تا در ماه ژانویه به هر ترتیبی که شده آنتوان گریژمان را از باشگاه اتلتیکو مادرید به ترکیب خود برای رقابت های فشرده نیم فصل دوم اضافه نماید.

آنتوان گریژمان ستاره فرانسوی باشگاه اتلتیکو مادرید که همواره مورد توجه باشگاه های بزرگ از جمله منچستر یونایتد در تابستان گذشته بود، حالا مشتری جدیدی را پیدا کرده است که حاضر است در ماه ژانویه مبلغ 100 میلیون یورو را برای بند آزاد سازی وی پرداخت نماید!
آنتوان گریژمان که به لحاظ تکنیکی تناسب بسیار خوبی را با باشگاه بارسلونا دارد بی شک می تواند خریدی بسیار خوب برای خط حمله باشگاه بارسلونا، در راستای اجرای تیکی تاکای است، البته این خرید منوط به شرایط دیگر بازیکنان تازه وارد باشگاه نیز خواهد بود، چرا که عثمان دمبله ستاره فرانسوی تازه زوارد به این باشگاه در همان ابتدای کار دچار مصدومیت شد تا نیم فصل اول رقابت های لالیگا را از دست بدهد!

دلوفئو نیز خرید چندان دلچسب و قدرتمندی نبود و عمدتا به عنوان بازیکن جانشین از او استفاده شد تا پائولینیو نیز به همین ترتیب در ترکیب بارسلونا چنین شرایطی را تجربه نماید، البته باید در نظر داشت که هیچکدام از خرید های بارسلونا در حد و اندازه های نام نیمار جدا شده از این تیم نبودند! اما با خرید انتوان گریژمان حداقل به لحاظ روانی بخشی از شرایط تیم رو به قدرت خواهد رفت.
این انتقال قطعا یکی از بمب های خبری ژانویه خواهد بود، بمبی که با هزینه سرسام آورش شوکی تازه به شاگردان ارنستو والورده وارد خواهد کرد تا شاهد افزایش قدرت در فاز هجومی بلوگرانا ها باشیم!

خارج از این انتقال ارزشمند  که برای آبی اناری ها مفید خواهد بود، شرایطی بسیار بهتر برای لوئیس سوارز که این روزها در نا آمادگی روحی و بدنی قرار دارد خواهد بود! چرا که گریژمان و لیونل مسی خواهند توانست از دو جناح وی را به بهترین شکل ممکن تغذیه نمایند.
باید منتظر ماند و دید آیا جوزپ ماریا بارتومئو در نهایت خواهد توانست با سران سرسخت مادریدی به تفاهم دست پیدا نماید تا الماس فرانسوی تشک سازان را در اختیار بگیرد یا خیر!

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال