بارسلونا به لیگ دسته دوم فوتبال روسیه دعوت شد!

یک باشگاه در دسته دوم فوتبال باشگاهی فوتبال روسیه از آبی و اناری های کاتالونیا برای بازی در این تورنمنت دعوت به عمل آورده است ......

یک باشگاه در دسته دوم فوتبال باشگاهی فوتبال روسیه از آبی و اناری های کاتالونیا برای بازی در این تورنمنت دعوت به عمل آورده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، با اینکه حتی اجازه برگزاری همه پرسی استقلال کاتالونیا داده نشد و اولین مرحله از جدایی این ایالت از دولت مرکزی اسپانیا صورت نگرفته است، برخی لیگ اروپایی آماده اند که در صورت بیرون رانده شدن بارسلونا از لالیگا این تیم را به فهرست تیم های شان اضافه کنند.

پس از گمانه زنی هایی که درباره انتقال بارسلونا به لیگ برتر انگلیس صورت گرفت، حالا نوبت روس ها شده است که درباره بازی برابر ستارگان بارسلونا رؤیاپردازی کنند.

در همین راستا، یک باشگاه روسی به ناک ینسی کراسنویارسک در دسته دوم فوتبال روسیه با انتشار پیامی در توییتر از باشگاه بارسلونا دعوت کرده است که به این لیگ ملحق شود.

در توییت این باشگاه آمده است: می دانیم که باشگاه بارسلونا ممکن است از لالیگا بیرون برود و لیگش را تغییر دهد. از این رو از باشگاه دعوت می کنیم که به بهترین لیگ دنیا یعنی لیگ ملی روسیه، ملحق شود!

در همین حال دست اندرکاران لیگ دسته دوم فوتبال روسیه هم در جنبشی که تیم ینسی برای دعوت از بارسلونا آغاز کرده ، شرکت کرده اند و تصویری از لیونل مسی در میکسدزون یکی از بازی هایش در روسیه را در صفحه توییترشان منتشر کرده اند.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال