بارسلونا به یک شرط دیپای را جذب می کند

ممفیس دیپای ستاره هلندی لیون از بارسا پیشنهادی دریافت کرده اما انتقال او مشروط خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا فصل قبل تا آستانه جذب ممفیس دیپای پیش رفت، اما در نهایت باشگاه لیون اجازه جدایی این وینگر هلندی را نداد و او در آخرین فصل قرارداد خود با این تیم نیز در استادیوم ژرلاند ماندنی شد.

۵ روز پیش ممفیس دیپای در صفحه رسمی خود اعلام کرد در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد و دیگر قصد ندارد در این تیم به بازی کردن ادامه دهد. او همچنین مدعی شد پس از مشورت با مدیر برنامه و افراد حرفه ای در مورد آینده تصمیم خواهد گرفت.

او روز گذشته نیز در جریان یک مصاحبه دریافت پیشنهاد از بارسا را تایید کرد ولی گفت که از باشگاه های دیگر نیز پیشنهاد دارد و مشخص نیست که در نهایت راهی بارسلونا خواهد شد یا خیر.

امروز موندودپورتیوو ادعا کرد که انتقال دیپای به بارسا به آینده رونالد کومان بستگی دارد. اگر سرمربی هلندی برکنار شود، بارسا دیگر اقدامی برای جذب دیپای نخواهد کرد چرا که ستاره هلندی درخواست مستقیم خود رونالد کومان است.

طبق این گزارش، دیپای از یوونتوس پیبشنهاد بهتری نسبت به بارسلونا دارد ولی ستاره هلندی با وجود دریافت دستمزد کمتر از بارسا، ترجیح می دهد راهی این باشگاه شود. روز گذ ته رونالد کومان در نشست خبری خود حملات تندی را خطاب به سران بارسا انجام داد و اینگونه به نظر می رسد که او پس از بازی امشب برابر ایبار از سمتش برکنار خواهد شد تا راه ورود دیپای به بارسا هم مسدود شود.

تگ ها


لیون رونالد کومان ممفیس دیپای بارسلونا