بارسلونا به یک شرط گریزمان را واگذار می کند

ادامه حضور آنتوان گریزمان در بارسلونا به هیچ عنوان تضمین شده نیست....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، برای قضاوت در مورد اولین فصل حضور آنتوان گریزمان در بارسلونا باید تا پایان کار این تیم در لیگ قهرمانان صبر کرد اما اگر لالیگا، کوپا دل ری و نیز سوپرکاپ اسپانیا را ملاک قرار دهیم، باید به گریزمان نمره متوسط داد.

ثبت ۱۵ گل و شش پاس گل در قیاس با آخرین فصل حضور گریزمان در اتلتیکو که ۲۱ گل زد و ۱۰ پاس گل داد، نشان می دهد که ستاره فرانسوی نتوانست در بارسا ارزش های واقعی اش را به اثبات برساند اما از طرفی نمی توان به او نمره منفی نیز داد.

گریزمان با انتقالی ۱۲۰ میلیون یورویی از اتلتیکو به بارسا پیوست در حالی که مشخص بود او مثل لوئیس سوارز یک مهاجم شماره ۹ کامل نیست و به عنوان یک بال نیز در حد و اندازه های مسی نخواهد بود. با این حال کسی تردیدی نداشت که او یک مهاجم باکیفیت است.

در شرایطی که عثمان دمبله همواره با مصدومیت ها دست به گریبان است و آنسو فاتی ۱۷ ساله نیز هنوز تجربه لازم را ندارد، سران بارسا در حال حاضر مهر غیر قابل فروش را روی گریزمان زده اند.

ستاره فرانسوی فعلا تحت هیچ شرایطی در فهرست فروش باشگاه قرار نخواهد گرفت اما اگر ماه سپتامبر از یک باشگاه بزرگ، پیشنهادی منطقی و معقول برای گریزمان برسد، باب مذاکره باز خواهد شد و ممکن است چراغ سبز نیز نشان داده شود مگر اینکه خود گریزمان تمایلی برای جدایی نداشته باشد که در این صورت بارسا هیچ اصراری برای فروش او نخواهد کرد.

در واقع گریزمان در فهرست فروش نیست اما با رسیدن یک پیشنهاد بزرگ در ماه سپتامبر این وضعیت تغییر خواهد کرد.

تگ ها


آنتون گریزمان بارسلونا