بارسلونا جانشین لیونل مسی را پیدا کرد!

در صورت جدایی لیونل مسی، بارسلونا قصد دارد برای خرید پائولو دیبالا از یوونتوس اقدام کند....

به گزارش "ورزش سه"، توتواسپورت امروز در گزارشی مدعی شد مدیران بارسلونا در حال برنامه ریزی در مورد آینده هستند و پائولو دیبالا، ستاره خلاق و آرژانتینی یوونتوس را به عنوان جایگزین ایده آل در صورت درخواست لیونل مسی به جدایی می دانند. 


شرایط برای دیبالا در تورین نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد و او هنوز با پیشنهاد جدید بیانکونری برای تمدید قرارداد موافقت نکرده است. دیبالا خواهان ۱۵ میلیون یورو دستمزد خالص شده که این به منزله دو برابر شدن دستمزد اوست و هنوز توافقی قطعی بین طرفین حاصل نشده است. دیبالا در حال حاضر بعد از کریستیانو رونالدو، ماتیس دی لیخت و گونیالو ایگواین چهارمین بازیکن پردرآمد در یوونتوس محسوب می شود. 


به نظر می رسد بحث احتمال جدایی لیونل مسی از بارسلونا خیلی هم غیرمحتمل نیست و او به تازگی از افرایش جزئیات گفت و گوهای اخیرش با رونالد کومان عصبانی شده و به جدایی از بارسلونا فکر می کند. اگر این اتفاق رخ دهد، باشگاه اسپانیایی به سرعت دست به کار شده و برای خرید پائولو دیبالا از یوونتوس وارد عمل خواهد شد. قرارداد مسی با بارسلونا یک سال دیگر به اتمام خواهد رسید و باید به زودی تکلیف آینده این ستاره آرژانتینی در نوکمپ مشخص شود.
 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا لیونل مسی نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ دیبالا یوونتوس بارسلونا