بارسلونا جاودانه می شود!؟

بارسلونا ابر قدرت حال حاضر فوتبال اسپانیا به هر روش ممکن که بتواند قهرمانی تاریخی را در رقابت های فصل جاری لالیگا بدست بیاورد، در تلاش است تا بار دیگر قدرت خود را به رخ حریفانش بکشد ......

بارسلونا ابر قدرت حال حاضر فوتبال اسپانیا به هر روش ممکن که بتواند قهرمانی تاریخی را در رقابت های فصل جاری لالیگا بدست بیاورد، در تلاش است تا بار دیگر قدرت خود را به رخ حریفانش بکشد.
اتفاقی جدید برای بلوگرانا ها در جریان است، مردان والورده می خواهند تاریخسازی بزرگی را صورت بدهند و در این راه به هیچ کس و هیچ چیز رحم نمی کنند، این خصلت ابر قهرمان ها است، نمی توان به این روند آنها خرده ای گرفت، زیرا آنها می خواهند همه چیز را در اختیار داشته باشند!
درعملکرد فوق العاده مردان بلوگرانا ها در فصل جاری هیچ شکی نیست، نمی توان انتقادی به روند فوق العاده مردان والورده وارد کرد؛ چرا که آنها برنامه های بی نظیر خود را به درستی توانسته اند به پیش ببرند، این مهم ترین فاکتور مردانی است که همگی خود را جنگجو های بارسلونا می نامند! 
اگر بخواهیم بارسلونا را در هر دیدار مورد بررسی قرار دهیم به چیزی جز تمجید و تعریف نخواهیم رسید، باید به این اوضاع عادت کرد، چرا که در اسپانیا حداقل آنها بی رقیب و بی مانند ظاهر شده اند و کسی نمی تواند حتی نزدیک به سایه آنها حرکت کند.
بارسلونا مدیون به شعار بزرگ خود است، برخلاف آنچه هواداران امروزی بلوگرانا ها می اندیشند که ستاره های بزرگ توانسته اند اینچنین شخصیتی را به تیم محبوب خود بدهند؛ از سال های دور افرادی همانند خوان گمپر فلسفه ای بزرگ و خاص را در باشگاه خود به وجود آورده اند که هماتند ساعت اتمی رو به جلو حرکت می کند و هرگز از روند خود کوتاه نمی آید و به عقب باز نمی گردد.
این دین توسط ستاره های این باشگاه ادا شده است؛ این بهترین موفقیتی است که بارسلونا توانسته آن را برای سال ها در خود به وجود بیاورد، همسان سازی جز به جز افراد باشگاه با آنچه که در تاریخ طولانی آنها بنا شده است، همه اینها افتخاراتی است که نمی توان با هیچ جامی مقایسه کرد، بارسلونا بسیار بزرگ است، این بدان معنی نیست که آنها بواسطه قدرت خود اینگونه بزرگ هستند، خیر بلکه این ساختار متفاوت آنهاست که از دیگر باشگاه ها آنها را متفاوت می کند.
امثال لیونل مسی ها در این باشگاه حضور داشته اند و بازنشسته شده اند؛ اما در نهایت بارسلونا بوده که راه خود را طی کرده است تا امروز اینگونه همانند یک غول بی و شاخ و دم دنیای فوتبال را تحت سلطه خود قرار دهد، برای سورپرایز بزرگ بارسلونا باید در انتظار ماند که فصل به اتمام برسد، تا بار دیگر به همه ثابت شود که والورده و گواردیولا و امثالهم بهانه است، این بارسلونا است که به پیروزی می رسد و قله های موفقیت را یکی پس از دیگری سپری می کند!

تگ ها


اخبار روز لالیگا فوتبال