بارسلونا جرارد پیکه را جریمه خواهد کرد؟

سفر اخیر جرارد پیکه، کاپیتان دوم بارسلونا ممکن است برای او مشکل از شده و باشگاه برای او جریمه ای در نظر بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جرارد پیکه، بازیکن ۳۴ ساله و اسپانیایی بارسلونا با استفاده از مقطع استراحت بازی های ملی، با خانواده خود راهی شمال اسپانیا شده تا در سواحل موج سواری کند. تصاویری از جرارد پیکه در برخی رسانه ها منتشر شده و نشریه اسپورت مدعی شد این تصمیم بازیکن باتجربه بارسلونا به مذاق مدیران این تیم خوش نیامده است.

این در حالیست که جرارد پیکه پیش از برگزاری بازی های ملی مصدوم بوده و بازی های بارسلونا را از دست داده بود. این بازیکن در جریان دیدار هفته دوم تیمش مقابل بیلبائو دچار آسیب دیدگی شده و جدال هفته وم برابر ختافه را نیز از دست داد. همچنین حضور جرارد پیکه در مسابقه هفته بعد مقابل سویا نیز در هاله ای از ابهام قرار داد و این بازیکن در موقعیتی که هنوز شرایط بازی کردن را به طور کامل به دست نیاورده، دست به این تفریح پرخطر زده است.

در قرارداد جرارد پیکه با باشگاه بارسلونا بندی وجود دارد که به صراحت تاکید می کند انجام فعالیتهای که پرخطر مانن موتور سواری، جت اسکی یا پاراگلایدر، اسکی، کوهنوردی یا ورزش هایی شبیه به آن غیرمجاز است و فقط زمانی این امکان وجود دار که باشگاه مجوزش را صادر کرده باشد. در واقع جرارد پیکه در این شرایط حساس اقدامی خلاف قرارداد خود انجام داده و ممکن است جریمه شود. البته هنوز مشخص نیست باشگاه بارسلونا جریمه ای برای این بازیکن باتجربه در نظر خواهد گرفت یا خیر.

تگ ها


جرارد پیکه فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال