بارسلونا؟ ۱۰۰ درصد روی لیون تمرکز دارم

ممفیس دیپای ستاره هلندی تاکید کرد که فقط به موفقیت لیون فکر می کند....

به گزار ش مدال و به نقل از ورزش سه، ممفیس دیپای از تابستان تبدیل به یک سوژه نقل و انتقالاتی بزرگ برای بارسلونا شده و هر هفته یک خبر و شایعه در مورد انتقالش به به باشگاه کاتالان شنیده می شود. اخیرا گفته می شود او از پی اس جی هم پیشنهاد خوبی دریافت کرده است.

روز گذشته رسانه های اسپانیایی ادعا کردند که دیپای پیشنهاد پی اس جی را رد کرده و گفته است که قطعا به بارسلونا خواهد رفت. دیپای درخواست مستقیم رونالد کومان است چرا که با او سابقه کار کردن در تیم ملی هلند را دارد و شناخت دو طرف از یکدیگر بالاست.

دیپای در واکنش به شایعات اخیر گفت:« شایعات که همیشه زیاد است ولی می خواهم فقط از لیون صحبت کنم. تیم خوب و بزرگی داریم و نمی دانم در آینده چه اتفاقی می افتد ولی من بازیکن و کاپیتان لیون هستم و برایم مهمتر از هر چیزی کسب پیروزی با این تیم است. اگر بخواهم به آینده فکر کنم، تمرکزم به هم می خورد. به پیشنهاداتم فکر نمی کنم و الان ۱۰۰ درصد روی لیون تمرکز دارم. بازی به بازی پیش می رویم و هدف اصلی کسب سهمیه لیگ قهرمانان است.»

دیپای ادامه داد:« خیلی ها می گویند می توانیم قهرمان لوشامپیونا شویم ولی نباید به دوردست ها فکر کرد. گفتم که بازی به بازی باید پیش رفت و سه امتیازها را گرفت. پی اس جی، مارسی و رقبای دیگر قدرتمندی داریم و درست نیست از حالا در مورد قهرمانی صحبت کرد. به عنوان کاپیتان تیم مسئولیت زیادی برعهده دارم و تمام هدفم این است که فصل خوبی با لیون داشته باشم.»

بیشتر بخوانید:

دیپای: به این دلیل فعلا به بارسلونا فکر نمی کنم

صبر پزشکان بارسلونا در مورد دمبله تمام شد

 

 

تگ ها


ممفیس دیپای لیون فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال