بارسلونا در آستانه یک خرید طلایی در سکوت!

به نظر می رسد سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول می تواند به زودی راهی بارسلونا شود....


به گزارش "ورزش سه"، جدایی لوییس سوارز، ستاره اوروگوئه ای بارسلونا از این تیم قطعی شده و رونالد کومان در همان بدو ورود به رختکن این خبر را به گوش لوییس سوارز رسانده است. نشریه موندودیپورتیوو در گزارشی مدعی شد سادیو مانه از شرایط فعلی اش در لیورپول رضایت نداشته و می خواهد در تابستان امسال راهی بارسلونا شود.

سادیو مانه معتقد است نسبت به عملکردی که در سالهای اخیر در لیورپول داشته و نقش آفرینی های مکرر در موفقیت های این تیم، به اندازه کافی مورد احترام و ستایش قرار نمی گیرد و این رفتار لایق او نیست. مانه حس می کند هر چقدر هم در ترکیب لیورپول درخشان ظاهر شود، در نهایت این بازیکنانی چون محمد صلاح و جوردن هندرسون هستند که مورد تمجید قرار می گیرند.

همچنین سادیو مانه تمایل زیادی به کسب جوایز فردی مانند توپ طلا دارد و حس می کند در لیورپول شانس زیادی برای رخ دادن این اتفاق در کارنامه ورزشی اش دیده نمی شود. اما در دو دهه اخیر بازیکنان زیادی از بارسلونا موفق به فتح این جایزه شده اند و از نطر سادیو مانه شانس دریافت این جایزه در بارسلونا بیشتر از لیورپول است.

همچنین حضور رونالد کومان روی نیمکت بارسلونا می تواند علت دیگری برای انتقال سادیو مانه به نوکمپ باشد. مانه پیش از رفتن به لیورپول دو سال خوب را در ساوتهمپتون زیر نظر این سرمربی هلندی سپری کرد و موفق شد ۲۵ بار دروازه رقبا را باز کند. مجموع این عوامل باعث شده رسانه ها شانس زیادی برای رفتن سادیو مانه به بارسلونا و رقم خوردن این انتقال هیجان انگیز در تابستان امسال باشند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ لوئیس سوارز رونالد کومان تیم‌ ملی هلند سادیو مانه لیورپول بارسلونا