بارسلونا در رویای تکرار کامبک رویایی ژانویه ۲۰۱۹

بارسلونا امشب باید دست به کار بزرگی بزند و با اختلاف سه گل سویا را شکست دهد تا به فینال کوپا دل ری برسد....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، امشب در نوکمپ بارسلونا میزبانی از سویا را برعهده دارد. دیدار برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری که بارسا برای رسیدن به فینال باید در آن به اختلاف سه گل بر سویا پیروز شود. سه هفته پیش بازی رفت در سانچس پیسخوان با برتری ۲-۰ سویا به اتمام رسید.

آخرین بار که بارسا مجبور بود در کوپا دل ری کامبک بزند، به ۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ و برابر همین سویا بر می گردد.  بازی رفت یک چهارم نهایی را سویا در زمین خود با دو گل پیروز شده بود و بارسا مثل امسال باید با اختلاف سه گل پیروز می شد اما در نهایت ۶ گل به میهمانش زد.

بارسا در ۳۰ دقیقه اول توانست با دو گل پیش بیفتد و بازی را در مجموع به تساوی بکشاند. ابتدا فیلیپ کوتینیو بود که گلزنی کرد و ایوان راکیتیچ که حالا برای سویا بازی می کند، گل دوم بارسا را زد. ۷ دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که کوتینیو گل دوم خود و سوم بارسا را زد و سپس سرجی روبرتو حساب کار را ۴-۰ کرد.

سویا یکی از گل ها را پاسخ داد و شرایط طوری بود که با زدن یک گل دیگر می توانست به نیمه نهایی برود ولی لوئیس سوارز و لیونل مسی در ۴ دقیقه پایانی دو گل دیگر زدند تا بارسا ۶-۱ پیروز شود.

البته بین آن بارسا و بارسای کنونی تفاوت زیادی وجود دارد و سویا نیز تیم به مراتب قدرتمندتری است.

مربی بارسا ارنستو والورده بود و مربی سویا پابلو ماچین. حالا کومان و لوپتگی هدایت دو تیم را برعهده دارند. جوردی آلبا، پیکه، لنگله، بوسکتس و لیونل مسی در بازی دو سال پیش برای بارسا به میدان رفتند و امشب نیز احتمالا در ترکیب ثابت خواهند بود. راکیتیچ برای بارسا بازی می کرد و حالا در عضویت سویا قرار دارد.

ضمن اینکه باید توجه داشت بارسا توانسته بود با حمایت ۵۸ هزار هوادار خود کامبک بزند ولی بازی امشب در نوکمپ خالی از تماشاگر خواهد بود.

تگ ها


ایوان راکیتیچ سویا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال