بارسلونا در شوک؛ گریزمان بلای جان بلوگرانا می‌شود؟

بر اساس ادعای رسانه‌های اسپانیایی اگر تخلف بارسلونا در پرونده انتقال گریزمان به نیوکمپ محرز شود، این باشگاه ممکن است با جریمه سنگین برگزاری مسابقات بدون حضور تماشاگران مواجه شود....

به گزارش مدال؛ بارسلونا در تابستان با پرداخت مبلغ 106 میلیون پوند، قرارداد «آنتوان گریزمان» با اتلتیکومادرید را فسخ و مهاجم فرانسوی را جذب کرد اما باشگاه اتلتیکومادرید با ارائه مدارکی مدعی شد که بارسلونا با گریزمان پیش از ماه جولای و زمانی که مبلغ فسخ مهاجم روخی بلانکو 177 میلیون پوند بوده به توافق رسیده و بنابراین باید همان پول را پرداخت کند.

روخی بلانکو بر همین اساس از بلوگرانا شکایت کرد و طبق گزارش «ال موندو» اگر آبی‌اناری‌ها در این پرونده متخلف شناخته شوند به برگزاری چندین بازی بدون حضور تماشاگران محکوم خواهند شد.

درباره پرونده بارسلونا و اتلتیکومادرید اما «خوانتکسو لاندابرئا» که مسئولیت بررسی پرونده را در دادگاه برعهده دارد معتقد است که در صورت احراز تخلف بلوگرانا، جریمه آن‌ها با محرومیت از حضور تماشاگران کافی خواهد بود. البته از دیگر گزینه‌ها پرداخت جریمه 266 میلیون پوندی‌ست اما با توجه به اختلاف کم بارسلونا و اتلتیکومادرید جریمه بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر نیوکمپ محتمل‌ترین گزینه است.

بیشتر بخوانید:

دورتموند - بارسلونا؛ جدال غول‌ها در گروه مرگ

تگ ها


آنتوان گریزمان تخلف بارسلونا گریزمان بارسلونا بارسا آبی و اناری‌ها بلوگرانا اتلتیکومادرید روخی بلانکو جریمه بارسلونا محکومیت بارسلونا فوتبال جهان محرومیت تماشاگران آنتوان گریزمان اتلتیکو مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال