بارسلونا دست و دل بازترین باشگاه اروپایی؛ سبقت مسی از رونالدو

مسی در کسب درآمد ماهیانه از کریس رونالدو پیشی گرفت....
مسی در کسب درآمد ماهیانه از کریس رونالدو پیشی گرفت.

نگاهی داریم به حقوق ماهیانه دریافتی بازیکنان فوتبال در لیگ‌های معتبر اروپایی که همواره این اعداد و ارقام از نکات جالب توجه طرفداران این رشته ورزشی بوده است.
به گزارش مدال به نقل از نشریه اکیپ فرانسه، بررسی حقوق دریافتی بازیکنان نشان می‌دهد که لیونل مسی با رقم 8.3 میلیون یورو در ماه بالاترین حقوق را در بین بازیکنان سایر لیگ‌های اروپایی دریافت می‌کند. رونالدو با یک تفاوت فاحش نسبت به ستاره آرژانتینی بارسا و با رقم 4.7 میلیون یورو جایگاه دوم را دارد.
دستمزد ماهیانه گریزمان، مهاجم فرانسوی روخی بلانکو با رقم 3.3 میلیون یورو او را به نفر سوم این لیست کشانده است و نیمار نیز جایگاه چهارم با رقم 2.7 میلیون پوند را دارد. سوارز ستاره بعدی بارسلونا در رتبه پنجم با درآمد 2.9 میلیون یورو قرار دارد. 
در حالی که تا رتبه پنجم خبری از ستاره‌های رئال نیست، گرت بیل ستاره ولزی قوهای سپید با 2.2 میلیون پوند درآمد ماهانه جایگاه ششم در لیست پر درآمدها را به خود اختصاص داده است.
حضور کوتینیو با رقم 2.3 میلیون یورو، سانچز 2.28 میلیون و ام باپه که 1.73 میلیون دستمزد ماهیانه دارند، در لیست 10 بازیکن پر درآمد دنیای فوتبال از نکات جدید این جدول است.
جایگاه دهم و آخرین رتبه نیز از آن اوزیل است که رقمی معادل 1.6 میلیون یورو درآمد کسب می‌کند. نکته جالب توجه در این لیست این است که سانچز و اوزیل تنها بازیکنان شاغل در لیگ جزیره هستند که درآمد بالایی را بدست می آورند.