بارسلونا دمبله را تهدید کرد؛ یا تمدید کن یا.....(عکس)

عثمان دمبله تنها یک سال از قراردادش با بارسا باقیمانده و سران باشگاه کاتالان مشکوک به ارتباط پنهانی او با یک باشگاه دیگر هستند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا هفته گذشته اقدام به جذب دو بازیکن کرد. ابتدا سرخیو آگوئرو و سپس اریک گارسیا هر دو از منچسترسیتی جذب باشگاه کاتالان شدند و گفته می شود به زودی ممفیس دیپای نیز راهی بارسا خواهد شد. هر ۳ بازیکن تحت قرارداد با هیچ باشگاهی نیستند و جذب شان هزینه ای را به بارسا تحمیل نکرده و نخواهد کرد.

در کنار جذب بازیکن، بارسا به دنبال تمدید قرارداد با چند بازیکن است. جدای از لیونل مسی که در صدر فهرست تمدیدی هاست، عثمان دمبله ستاره فرانسوی بارسا نیز بازیکنی است که باشگاه به وی پیشنهایدی ارائه کرده ولی طبق ادعای اسپورت، دمبله هنوز پاسخی به آن نداده و تردیدهایی جدی برای پذیرش آن دارد.

دمبله از ۴ سال پیش برای بارسا بازی می کند و پس از سه سال که درگیر مصدومیت ها بود، فصل گذشته توانست ۴۴ بازی انجام دهد و ۱۱ گل نیز به ثمر برساند. در باشگاه روی او برای فصول بعد نیز حساب کرده اند و معتقدند دمبله با ۲۴ سال سن و تجربه بالایی که از ۴ سال حضور در این باشگاه کسب کرده، می تواند مهره ای قابل اتکا برای سال های بعد باشد.

تیتر یک امروز نشریه اسپورت به دمبله اختصاص دارد؛ اینکه از سوی باشگاه به وی اولتیماتوم داده اند که یا پیشنهاد تمدید را قبول خواهد کرد یا در فهرست فروش قرار خواهد گرفت. سران بارسا به این مشکوکند که او با باشگاهی دیگر(پی اس جی) برای سال بعد به توافق رسیده و قصد دارد با پایان قراردادش رایگان جدا شود.

حداقل قیمت تعیین شده برای دمبله ۵۰ میلیون یورو تعیین شده ولی دشوار بتوان تصور کرد باشگاهی حاضر شود برای بازیکنی که ریکگس مصدومیتش بالاست و تنها یک سال از قراردادش باقیمانده این مبلغ را پرداخت کند. اگر او تمدید نکند یا پیشنهادی هم برایش نرسد، فشار روی ستاره فرانسوی افزایش خواهد یافت و ممکن است به سکوها نیز تبعید شود.

یک سال و نیم دیگر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است و دمبله این را به خوبی می داند که تبعید به سکوها ضرری جبران ناپذیر برایش خواهد بود. در واقع او یا باید همین تابستان از بارسا برود یا در نهایت تن به تمدید  بدهد.

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال