بارسلونا ۰ رئال مادرید ۰ ؛ صلح در ال کلاسیکوی جنجالی

بارسلونا و رئال مادرید در دیدار معوقه خود در لالیگا به تساوی دست یافتند تا بارسا همچنان صدرنشین باقی بماند...

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری معوقه و حساس از هفته دهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان رئال مادرید بود که این دیدار در نهایت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

اولین فرصت بازی نصیب رئال مادرید شد و در دقیقه ۱۷، ضربه سر کاسمیرو با رشادت جرارد پیکه از روی خط دروازه برگشت داده شد. در میانه‌های نیمه اول، ترشتگن در فاصله ۱۰ ثانیه دو واکنش فوق‌العاده نشان داد تا بنزما و کاسمیرو ناکام بمانند.

بارسا هم در چندین نوبت توسط مسی و جوردی آلبا صاحب موقعیت شد اما در هر دو صحنه چیزی جز حسرت برای هواداران حاضر در ورزشگاه باقی نماند و نیمه اول در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم هم شرایط تغییری نکرد و همچنان دو تیم با احتیاط بازی را دنبال می‌کردند. اما در دقیقه ۷۰، پاس مندی در عرض با ضربه گرت بیل تبدیل به گل شد اما داور ضحنه را آفساید تشخیص داد و پس از بررسی VAR، تصمیم او تایید شد تا بارسا از این صحنه جان سالم به در ببرد.

در دقیقه ۷۴، روی یک ضد حمله خطرناک پاس ویدال به سوارز رسید و ضربه سرضرب او از کنار دروازه کورتوا به بیرون رفت. در دقایق رو به پایان بازی آنسو فاتی جانشین گریزمان شد تا بارسا جان تازه‌ای بگیرد اما تلاش‌های آنها ثمربخش نبود و این دیدار پربرخورد که ۷ کارت زرد در پی داشت، در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

دو تیم با این تساوی ۳۶ امتیازی شدند اما بارسلونا با تفاضل گل بهتر همچنان صدرنشین لالیگا باقی ماند.

ببینید:

خلاصه بازی بارسلونا 0 رئال مادرید 0 / ویدیو

تگ ها


ال کلاسیکو ورزشگاه نیوکمپ ارنستو والورده زین‌الدین زیدان فوتبال جهان بارسلونا رئال مادرید بارسلونا-رئال مادرید لالیگا فوتبال