بارسلونا شانس چندانی برای خرید لائوتارو ندارد

لائوتارو مارتینز، مهاجم ۲۲ ساله و آرژانتینی اینتر احتمالا در این تیم ماندنی خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا مدت هاست برای خرید خرید لائوتارو مارتینز اقدام کرده و مذاکرات مدیران این تیم با باشگاه اینتر آغاز شده است. اما مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا مانع بزرگی سر راه بارسلونا محسوب می شود و در حال حاضر شرایط به گونه ای است که احتمالا لائوتارو مارتینز در فصل بعد نیز برای اینتر به میدان خواهد رفت.

امروز گاتزتا در گزارشی مدعی شد اینتر به جز حالت پرداخت بند ۱۱۱ میلیون یورویی قرارداد این بازیکن حاضر به فروش لائوتارو مارتینز به بارسا نخواهد شد و همه چیز به سوی ماندن لائوتارو در اینتر پیش می رود. بارسلونا فرصت زیادی ندارد و هفته آینده مدت زمان فعال سازی بند فسخ مهاجم نراتزوری  به پایان می رسد. مدیران بارسلونا طی مذاکرات اخیر نتیجه موفقی نگرفته اند و هنوز نتوانسته اند به پرداخت این رقم و خواسته اینتر نزدیک شود.

اینتر پس از پایان مهلت پرداخت بند در هفته آتی، پیشنهاد تمدید قرارداد با دستمزد بیشتر را به لائوتارو ارائه خواهد کرد و امیدوار به توافق با این بازیکن است. بدین ترتیب حداقل در تابستان فعلی بعید است بارسلونا شانس چندانی برای خرید لائوتارو مارتینز داشه باشد و او احتملا فصل بعد نیز لباس اینتر را بر تن خواهد کرد.

تگ ها


لائوتارو مارتینز نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ اینتر میلان بارسلونا