بارسلونا صدرنشین بلامنازع لالیگا در ۲۰۲۱؛ رئال چهارم

هیچ تیمی با شروع سال میلادی جدید بهتر از بارسا در لالیگا نتیجه نگرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، بارسلونا فصل ۲۱-۲۰۲۰ را به بدترین شکل ممکن شروع کرد. تیم تحت هدایت رونالد کومان از ده بازی ابتدایی خود تنها ۱۷ امتیاز گرفت و ۱۳ امتیاز از دست داد. بارسا سال ۲۰۲۰ را نیز با تساوی ناامیدکننده خانگی برابر ایبار به اتمام برد.

با شروع سال جدید میلادی اما ورق برگشت و بارسا تا به اینجا بهترین تیم لالیگا از ژانویه ۲۰۲۱ بوده است. آبی اناری ها ۱۰ بار در لالیگا به میدان رفته اند و تنها برابر کادیز متوقف شده اند. ۹ برد و یک تساوی حاصل کار بارسا بوده تا به این ترتیب فاصله امتیازی زیاد با رئال به صفر برسد و با اتلتیکوی صدرنشین نیز اکنون ۵ امتیاز اختلاف داشته باشد. این فاصله در مقطعی ۱۲ امتیاز بود.

بارسا در این ۱۰ بازی پیروزی های دشواری را برابر اوئسکا، سوسیداد و بتیس تجربه کرد ولی در هر صورت توانست سه امتیاز را کسب کند.

بارسا بیش از همه در سال ۲۰۲۱ گلزنی کرده(۲۶ بار) و تنها رئال مادرید عملکردی بهتر از این تیم در کارهای دفاعی داشته است. در واقع بارسا در سال ۲۰۲۱ تیم شماره یک لالیگا بوده، با ۵ امتیاز کمتر اتلتیکو قرار دارد، سویا با شش امتیاز کمتر سوم است و فاصله رئال به بارسا نیز هشت امتیاز است.

تگ ها


اتلتیکو مادرید سویا بارسلونا رئال مادرید