بارسلونا فتیله بمب نقل‌وانتقالات را روشن کرد؛ 3 ستاره قربانی نیمار

باشگاه بارسلونا به هیچ عنوان قصد ندارد جدال برای جذب نیمار را به رئال مادرید واگذار کند و حالا حاضر شده که 3 ستاره خود را برای نهایی کردن این انتقال به پاری‌سن‌ژرمن واگذار کند....

به گزارش مدال؛ به نظر می‌رسد«نیمار جونیور» ستاره برزیلی و سرکش باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، تنها چند قدم تا برآورده شدن خواسته خود مبنی بر جدایی از PSG فاصله دارد اما هنوز مشخص نیست او به نیوکمپ خواهد رفت یا سانتیاگوبرنابئو.

در این بین مسئولان باشگاه بارسلونا با جدیت بیشتری روند انتقال ستاره برزیلی را پیگیری می‌کنند چرا که دوست ندارند این جدال را به حریف سنتی خود یعنی رئال مادرید واگذار کنند. به همین دلیل نیز مسئولان این باشگاه کاتالانی اکنون در پاریس حضور دارند تا به روند مذاکرات سرعت بیشتری ببخشند.

در همین راستا ایستگاه رادیویی «RAC 1» مدعی شده که آبی‌اناری‌ها قصد دارند با ارائه پیشنهادی جدید و وسوسه‌انگیزتر رضایت سران پاری‌سن‌ژرمن برای فروش «نیمار جونیور» را کسب کنند. پیشنهاد نخست آبی‌اناری‌ها که معاوضه ستاره برزیلی PSG با هموطنش «فیلیپه کوتینیو» بود از سوی باشگاه فرانسوی رد شد و آن‌ها برای فروش مهاجم خود 200 میلیون یورو طلب کردند اما حالا سران بارسا می‌خواهند پیشنهاد معاوضه نیمار با «تودیبو»، «سمدو» و «کوتینیو» + 100 میلیون پوند را به پاریسی‌ها ارائه کنند، پیشنهادی که به نظر می‌رسد با موافقت میلیونرهای پاریسی مواجه شود.

بیشتر بخوانید:

جنون رئیس باشگاه رئال در روزهای باقیمانده تا پایان نقل‌وانتقالات

تگ ها


آبی و اناری‌ها بازگشت نیمار به بارسلونا اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال