بارسلونا قعرنشین بازی های دور از خانه لالیگا!

فصل جاری عملکرد بارسلونا در بازی های خارج از نوکمپ لالیگا اسفناک است....

به گزارش مدال و به نقل از آاس،  بارسلونا فصل خوبی را پشت سر نمی گذارد و در لالیگا هنوز نتوانسته به روند خوب و مدنظرش دست پیدا کند.

آبی اناری ها فصل را با دو برد برابر ویارئال و سلتا شروع کردند ولی تساوی در نوکمپ برابر سویا مقدمه ای بر افت این تیم بود. رونالد کومان سرمربی هلندی بارسا هنوز نتوانسته ثبات را به تیمش وارد کند و این تیم در کسب بردهای متوالی ناکام مانده است.

بارسا پس از ۱۳ بازی ۲۱ امتیاز دارد و با یک بازی کمتر از رئال مادرید، هشت امتیاز هم کمتر دارد. بارسا از اتلتیکوی صدرنشین هم یک بازی بیشتر انجام داده ولی ۸ امتیاز کمتر اندوخته است.

بارسا در این ۱۳ بازی متحول ۴ شکست شده است؛ برابر با تعداد کل شکست های بارسا در دو فصل اول حضور ارنستو والورده روی نیمکت آبی اناری ها. بارسا تا به اینجا ۱۸ امتیاز یعنی ۴۶ درصد امتیازات ممکن را از دست داده است.

وضعیت بارسا به خصوص در بازی های بیرون خانه اسفبار است. این تیم ۵ بازی دور از نوکمپ انجام داده و حاصل کار یک برد ۰-۳ برابر سلتا، یک تساوی ۱-۱ در زمین آلاوس و سه شکست از اتلتیکو، ختافه و کادیز بوده است.

به عبارتی بارسا تنها ۴ امتیاز از بازی های خارج از خانه گرفته و از این حیث تیم نوزدهم لالیگا محسوب می شود. پایین تر از این تیم اوساسونا قرار دارد که آن تیم هم ۴ امتیاز از بازی های دور از خانه گرفته ولی با یک بازی بیشتر و تفاضل گل کمتر، بیستم است.

رئال هشت بازی دور از خانه انجام داده و ۱۷ امتیاز از این بازی ها گرفته است. اتلتیکو هم از ۵ بازی دور از خانه خود ۱۰ امتیاز کسب کرده و این نشان می دهد بارسا تا چه اندازه با دو رقیب جدی اش برای قهرمانی اختلاف سطح دارد.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی بارسلونا 2 - والنسیا 2/ ویدیو

شبیه سازی بازی والنسیا - بارسلونا با لگو/ ویدیو

 

 

تگ ها


اتلتیکو مادرید فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال