بارسلونا قیمت ستاره هلندی را تعیین کرد

به نظر می‌رسد که بارسلونا با دریافت ۹۰ میلیون یورو اجازه جدایی فرانکی دی‌یونگ را صادر خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از نمایش های درخشان فرانکی دی یونگ در ترکیب آژاکس بود که چشم باشگاه‌های بزرگ اروپایی به این ستاره جوان و هلندی دوخته شد اما نهایتاً این بارسلونا بود که گوی سبقت را از رقبای خود از جمله پاری‌سن‌ژرمن ربود و توانست این بازیکن آینده‌دار را به خدمت بگیرد.

در حالی که تصور می‌شد فرانکی دی یونگ به یک مهره تاثیرگذار و کلیدی در بارسلونا تبدیل شود اما او هرگز نتوانسته انتظارات را در نوکمپ برآورده کند. اگرچه ستاره هلندی طی مدت زمان حضور خود در بارسا بازیکن ثابت و اصلی بوده اما در ارائه عملکردی مشابه با آن چیزی که در آژاکس به نمایش می‌گذاشت، ناتوان بوده است.

همین نمایش های ناامیدکننده فرانکی دی یونگ در ترکیب بارسلونا باعث شده که شایعاتی در رابطه با آینده این بازیکن مطرح شود. اگرچه گفته می‌شود باشگاه کاتالانی به فروش این بازیکن بی‌میل نیست اما در عین حال آنها به این راحتی ها هم اجازه جدایی او را صادر نخواهد کرد. گفته می‌شود که دو تیم لیورپول و بایرن مونیخ به دقت شرایط جذب فرانکی دیونگ را بررسی می‌کنند اما حالا گزارش شده که باشگاه بارسلونا تنها با دریافت ۹۰ میلیون یورو اجازه جدایی این هافبک هلندی خود را صادر خواهد کرد.

تگ ها


فرانکی دی یونگ بارسلونا