بارسلونا قیمت فیلیپه کوتینیو را مشخص کرد

فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی سابق لیورپول بعد از پیوستنش به بارسلونا انتظارات را برآورده نکرده و حالا در آستانه جدایی قرار دارند...

ستاره برزیلی فاصله چندانی با جدایی از بارسلونا ندارد.

به گزارش مدال، بارسلونا برای فروش فیلیپه کوتینیو، 120 میلیون یورو می‌خواهد.

به گزارش موندو دپورتیوو، بارسلونا قصد دارد در همین تابستان فیلیپه کوتینیو را به فروش برساند اما تنها با قیمتی که بتواند هزینه‌ای که برای خرید این وینگر برزیلی کرده یا بخش عمده‌ای از آن را جبران کند. کوتینیو در ژانویه 2018 با 120+40 میلیون یورو از لیورپول آمد تا لقب گران ترین خرید تاریخ بارسلونا را یدک بکشد. با این حال او نتوانسته انتظارات را برآورده کند.

قیمت کوتینیو از نظر بارسلونا 120 میلیون یورو است. باشگاه تاکنون 135 میلیون یورو بابت خرید او به لیورپول پرداخت کرده است. برای جدا شدن کوتینیو از بارسلونا باید باشگاه متمولی پیدا شود که نه تنها رقم درخواستی بارسلونا را پرداخت کند بلکه بتواند از عهده دستمزد سنگین این بازیکن نیز برآید. کوتینیو اکنون در بارسلونا سالانه 14 میلیون یورو خالص دستمزد می‌گیرد. در حال حاضر از نظر بارسلونا تنها دو باشگاه شهر منچستر و پاری سن ژرمن هستند که قابلیت انجام چنین خریدی را دارند.

گفتنی است هنوز هیچ پیشنهادی برای کوتینیو به دست بارسلونا نرسیده است. یورگن کلوپ هم دیروز رسما اعلام کرد لیورپول حداقل در تابستان فعلی برای بازگرداندن این بازیکن برزیلی اقدام نخواهد کرد.

اخبار مرتبط:

کودتای نرم در بارسلونا

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان موندو دیپورتیوو ستاره برزیلی فیلیپه کوتینیو بارسلونا لالیگا فوتبال